FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

JUNIOR Děčín " A" - Blšany 2:6 (0:1)

Chmelaři měli soupeři co vracet, vždyť v březnu utrpěli na jeho hřišti vysokou porážku 8:0.
„Utkání se hrálo na velmi špatném rozbitém hřišti a tomu jsme podřídili taktiku a složení týmu. Po první rozkoukávací čtvrthodince jsme převzali iniciativu a podařilo se nám dát důležitou první branku a další čtyři tutovky jsme ještě neproměnili. V úvodu druhé části jsme přidali další dvě branky. Pak jsme zvolnili a toho soupeř využil ke snížení. Hráli jsme zodpovědně, se zajištěnou obranou a spoléhali na brejky, což se nám povedlo a odskočili do vedení 5:1. Pak domácí z penalty snížili, ale v samotném závěru jsme ještě jednu branku přidali,“ hodnotil utkání trenér Josef Němec.
Branky 3× Prückner, Macek, Siegl ml., Nový.

Blšany: Lipš – Ferstel (64. Pilař), Krejčík, Jelínek (68. Husák), Lancz – Zahálka, Macek, Farář, Nový – Prückner, Siegl

Ze stránek Junioru :

Domácí  tentokrát narazili na přední celek přeboru ,zkušené Blšany. Junior sice doplnil v týdnu kádr o dva hráče ,kterí přišli na střídavý start / Vlasák, Příhonský/. Ale znovu chyběli Horáček se zraněným Šindelářem. Od začátku se hrál opatrný fotbal bez větších šáncí. Tu měli překvapivě domácí ve 30 .min. kdy Gaher zkoušel přehodit  hostujícího brankáře. Bohužel o tři min. později uhodilo na druhé straně ,když hostující Macek překvapil všechny falšovanou ranou z 25.m. 0:1. S domácím celkem to zjevně otřáslo a zbytek poločasu odehrál v útlumu. Do druhého dějství nastoupil Junior se snahou o vyrovnání. Hráči začali více běhat a převaha hostí již nebyla tak patrná.Ve 48.min. dokonce zahrozil Junior ,ale Chmelík bodlem přestřelil v jasné pozici branku. V šedesáté min. hosté předvedli pěknou křídelní akci ,zakončenou hlavou. Smutný zázračně vyrazil ,ale na dorážku již neměl. O tři  min.později hosté podnikli rychlou akci a zvýšili na 3:0. V 72.min. zahrával Junior rohový kop a Doksanský upravil ranou z vápna na 1:3. Děčín se snažil nadechnout ,ale v 78. min. ztratil mladý Hadrava míč ve středu hřiště  a Blšany jeho chybu ihned potrestali. V 82.min. hostující obránci faulovali v pokutovém území a z nařízené penalty Junior snížil Folprechtem na 2:4. To však bylo vše. Ve zbývajících minutách hosté ještě 2× utekli a upravili na vysokých 2:6. Pravda je ,že Junior neměl na celek Blšan moc šancí. Hosté se posunuli do čela tabulky a Junior se musí soustředit na další utkání. Tentokrát to bude opět těžký soupeř – celek Krupky. 

sestava: Smutný – Michalec,Folprecht,Čapek,Stach – Šmalcl/ 45.min. Kolář/,Gaher,Chmelík 67.min. Hadrava/,Doksanský – Vlasák / 81.min. Příhonský/,Murdych 

 

FK Chmel Blšany | 24.9.2013 10:25 | 1068x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 21.2.2024 0:22:13