Je tu Liberec "B", dočkáme se bodů ?

V neděli dopoledne mohou fanoušci v Blšanech zase na fotbal. Přijede Béčko   Slovanu Liberec a náš tým určitě nebude chtít utrpět další porážku. Jinak už by   situace začala být beznadějná…

Na utkání s juniorkou Liberce zřejmě nebude k dispozici nejsilnější možný kádr. Hráče Blšan trápily zdravotní problémy i viróza. Není zatím jasné, kdo všechno bude k zápasu připraven. Nesdělil to ani trenér Jan Štefko, který dal otazník i k Patriku Gedeonovi, přestože tento fanoušky ostře sledovaný hráč už nastoupil v týdnu k přípravnému utkání. Trenér jeho připravenost k zápasu s Libercem ani nevyvrátil, ovšem odmítl jí i potvrdit. Zároveň připustil, že stávající kádr by bylo vhodné ještě trochu posílit, abychom mohli hrát kvalitní zápasy s týmy ČFL.

Náš nedělní soupeř neprožívá lehké období. Libereckému A-týmu se v první lize vůbec nepovedl vstup do sezony a někdejší mistr ligy se trápí. Projevuje se to i na stavu v juniorce. Kouč Béčka Liberce nedávno povýšil do A-týmu, takže liberecká rezerva získala nového trenéra. Ten tým převzdal ve středu tabulky, ale hned svůj první zápas prohrál doma s Kolínem. Nyní se bude rezerva Liberce snažit uspět v Blšanech.

Je možné, že za Béčka nastoupí někteří, kteří na počátku sezony zklamali v prvoligovém A-týmu. Přes slavné jméno Liberce „B“ nás čeká vcelku hratelný soupeř a i přes naše vlastní problémy bychom měli myslet minimálně na remízu!

Zápas Blšany – Liberec „B“ se hraje v neděli 16.9. od 10:30 v Blšnaech. Přijďte povzbudit naše hochy ! Ať už to bude s Gedeonem, nebo ne.

FK Chmel Blšany | 14.9.2007 1:51 | 763x přečteno