FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Jarní pád Blšan pokračoval v Proboštově

Proboštov – Chmelaři si v sobotu připsali další prohru, začínají mít problémy se sestavou.

en s 12 hráči přijeli fotbalisté Blšan k sobotnímu utkání krajského přeboru do Proboštova. A i tam pokračoval jarní pád Chmelařů tabulkou, když po zásluze prohráli 4:0.

Proboštov potvrdil svojí aktuální druhou příčku a výbornou formu, naopak herní krize Blšan pokračuje.

Rozhodlo se už v první půli, kdy se postupně trefili Memeti, Blažek a Petrik. Navíc zvonilo břevno i tyč blšanský brány. V druhé půli se Blšany, které přijely s jediným náhradníkem v podobě trenéra Josefa Němce a v hodně oslabené sestavě, občas dostaly do hry. V 65. minutě musel na hřiště pro nedostatek hráčů hrající trenér, bývalý reprezentant a expert ČT Josef Němec. Domácí navýšili skóre pár minut před koncem, když se trefil Šváb, který chvíli před tím střídal. Střídání se v závěru zápasu domácímu trenérovi Mírovi Janotovi zalíbilo. Nakonec minutu před koncem střídal neobvykle i brankáře, takže kapitána Račuka na chvíli premiérově nahradil 18letý Lněnička.

PROBOŠTOV – BLŠANY 4:0 (3:0)

Branky: Memeti, Blažek, Petrik, Šváb

Blšany: Hodan – Šimon, Jelínek, Vidlička, Vacek – Hruška (65. Němec), Žampa, Zdichynec, Vácha, Kubek – Gajecký

FK Chmel Blšany | 9.5.2016 10:47 | 3571x přečteno