Fotbalisté jdou na věc!

Louny, Blšany – V sobotu a neděli se ukáží  týmy z okresu Louny. V KP FK Louny a FK Chmel Blšany. Doma hrají v úvodním kole pouze Louny.

Už jen tři až čtyři dny scházejí do ostrého startu fotbalových soutěží. O víkendu vstoupí do kolotoče zápasů  týmy z okresu Louny. Louny chtějí útočit na špičku krajského přeboru a Blšany, které v červnu sestoupily, by rády zase krajský přebor opustily směrem vzhůru, tedy zpět do divize.

Blšany hrají už v sobotu
Jako první se představí fotbalovým fanouškům Blšany – v sobotu zajíždějí do Bíliny.
Velkou neznámou je ale zatím kádr Chmelařů, kteří oznámili těsně před startem soutěží spolupráci s ambiciozním Chomutovem. Na soupisce mají ze známých jmen zatím golmana Krabce, špílmachra Josefa Němce a navrátilce Horsta Siegla mladšího. Jeho otec odešel za trenérským řemeslem a kolegou a kamarádem Jozefem Chovancem do Spojených arabských emirátů.

V neděli jdeme v Lounech na úvodní zápas
Doma svým fanouškům se v neděli 12. srpna představí FK Louny. Předseda klubu Pavel Domecký se pochlubil zajímavou posilou – do Loun přichází zkušený exligista Radek Divecký. Trápí ho ale zatím svalové zranění a je otázkou, zda se do víkendu stihne uzdravit. V přípravě se objevil v týmu, který chce hrát v popředí tabulky, také další zkušený hráč Richard Zelinka.

Krajský přebor:
1. kolo:     Louny – Bezděkov (neděle 12. srpna – 17.00)
Bílina – Blšany (sobota 11. srpna – 17.00)

2. kolo:    Modlany – Louny (sobota 18. srpna – 11.00)
Blšany – Litoměřice (neděle 19. srpna – 17.00)

(Je možné, že Blšany budou hrát své domácí zápasy jindy. Pokud ano, budeme o tom informovat. V minulé sezoně hrávali Chmelaři i v pátek večer.)

Autor: Hynek Dlouhý

Zdroj: http://zatecky.denik.cz/…12_0808.html