FK Litvínov - FK Chmel Blšany 2:2 (1:0). ( Doplněno )

Litvínov, Blšany - Diváci viděli pěkný zápas s mnoha šancemi, trenér Litvínova pochválil hostující tým.

Blšany drží neporazitelnost v krajském přeboru

Fotbalisté Blšan stále nenašli přemožitele v novém ročníku krajského přeboru. V sobotu 25. srpna uhráli plichtu proti domácímu týmu na letním stadionu v Litvínově. Diváci viděli pěkné dramatické utkání s mnoha šancemi a čtyřmi brankami. Oba celky se střídaly ve vedení, předváděly rychlou kvalitní hru a duel nakonec skončil spravedlivou dělbou bodů po remíze 2:2. Skore otevřel v 10. minutě domácí Šafránek dorážkou po rohovém kopu – 1:0. Tímto výsledkem skončil i první poločas. Řada šancí na obou stranách zůstala nevyužita.

Po přestávce kvalitní fotbal pokračoval a začaly padat i góly. V 60. vyrovnal blšanský Siegl mladší na 1:1 a v 75. se hosté ujali vedení po pěkné kombinaci a vysunutí Nového – 1:2. Domácí pak vrhli všechny síly do útoku a přineslo to úspěch – v 83. vyrovnal hezkou střelou Longauer. Skore už se pak neměnilo a soupeři se rozešli smírně.

„Pro nás to bylo nejtěžší utkání za posledních několik let v krajském přeboru. Blšany mají teď velmi kvalitní tým a určitě budou hrát na špici soutěže a bojovat o postup. Záleží, zda se jim podaří udržet kádr, protože řadu hráčů mají jen na hostování. Bylo to utkání, které svou kvalitou i převyšovalo rámec krajského přeboru a jsem rád, že i naši hráči odvedli dobrý výkon a dokázali se soupeřem, který byl přece jen o maličko herně lepší, držet krok," řekl pro Deník k utkání Vratislav Havlík, sportovní ředitel a hlavní trenér FK Litvínov.

FK Litvínov – FK Blšany 2:2 (1:0)

Branky: Šafránek, Longauer – Siegl, Nový

300 diváků.

Autor: Libor Želinský

Zdroj: http://zatecky.denik.cz/…0120826.html

Litvínovští na svém hřišti remízovali s Blšany

Výsledkem 2:2 skončilo utkání krajského přeboru mezi domácím FK Litvínov a hostujícím FK Blšany. Oba týmy si vypracovaly dostatek šancí a nakonec se rozešli smírně. Ostatně o tom, že remíza byla asi spravedlivá po utkání hovořil také domácí kouč Miroslav Jirka.

„Určitě to bylo kvalitní utkání, divákům se muselo líbit, protože se hrálo nahoru – dolů. Blšany ukázaly, že jsou silným soupeřem a my jsme s nimi dokázali držet minimálně krok. I když jsme nevyhráli, tak jsem s výkonem týmu spokojený, protože zápas poctivě odmakal a nic nevypustil," řekl litvínovský kouč.

FK Litvínov – FK Blšany 2:2

Branky Litvínova: 6. Šafránek, 77. Longauer. Rozhodčí: Moder. Poločas 1:0.

FK Litvínov: Valeš – Bujnovský (85. Turbák), Šafránek, Miroslav Svoboda, Khaur – Horský, Kešner, Severa, Tichý – Režný (59. Künzl), Husák (34. Longauer).

FK Litvínov - FK Blšany 2:2. <br />Autor: Edvard D. Beneš

Autor: Edvard D. Beneš

Zdroj: http://www.nasemostecko.cz/…li-s-blsany/?…

S Blšany remíza, ale utkání se muselo líbit

Výsledkem 2:2 skončilo utkání krajského přeboru, v němž naše A mužstvo hostilo FK Blšany. Oba týmy si vypracovaly dostatek šancí a nakonec se rozešli smírně. Ostatně o tom, že remíza byla asi spravedlivá po utkání hovořil také náš kouč Miroslav Jirka.

„Určitě to bylo kvalitní utkání, divákům se muselo líbit, protože se hrálo nahoru – dolů. Blšany ukázaly, že jsou silným soupeřem a my jsme s nimi dokázali držet minimálně krok. I když jsme nevyhráli, tak jsem s výkonem týmu spokojený, protože zápas poctivě odmakal a nic nevypustil,“ řekl k průběhu zápasu Jirka.

FK Litvínov – FK Blšany 2:2

Naše branky: 6. Šafránek, 77. Longauer. Rozhodčí: Moder. Poločas 1:0.

Sestava: Valeš – Bujnovský (85. Turbák), Šafránek, Miroslav Svoboda, Khaur – Horský, Kešner, Severa, Tichý – Režný (59. Künzl), Husák (34. Longauer).

Zdroj: http://www.fklitvinov.cz/…muselo-libit

FK Chmel Blšany | 27.8.2012 13:23 | 1777x přečteno