FK Chmel Blšany – TJ Baník Modlany 4:0 (1:0)

Poslední kolo Krajského přeboru na stadion mezi chmelnicemi příliš fanoušků nepřilákalo.

Domácí začali úvodním náporem a už v 6. minutě zahrával Pilař první roh, na který si naskočil Krejčík, kterému míč z hlavy sebral brankař Modlan, Brejcha.  Ještě ve stejné minutě mířil Husák hlavou těsně vedle.  O dvě minuty  později si věrní fanoušci již mohli zakřičet  gól. Zahálka poslal z pravé strany centr před bránu, tady si Prückner míč zpracoval, obešel obránce a krásnou střelou překonal Brejchu. Ve 13. zahráli hosté špatně ofsajd systém, čehož využil Macek, zbavil se dvou bránících hráčů a vystřelil k tyči. Míč však před brankovou čárou zastavil hostující Ruda.  Za dvě minuty se na druhé straně trefil z trestného kopu Záveský, ale ani tato branka pro ofsajd nebyla uznána.  Za další minutu zasahoval Lipš po střele Rudy. Ve 23. zachytil  Prückner rozehrávku soupeře, posunul na Nového a jeho střela skončila na tyči. Poslední dvě šance první půle měl Siegl ml, ale dvakrát minul.

Po přestávce měli první velkou šanci hosté. Po faulu Husáka zahrávali přímý kop a z něho v 58. trefil Záveský břevno.  O pět minut později trefil stejné břevno Kupka a odražený míč  poslal Ruda mimo tyče. Za další dvě minuty šel do brejku Záveský, ale Lipš včas vyběhl a šanci zlikvidoval. Pak přišla parádní kombinace tria Prückner – Pilař – Nový, ale chybělo přesné zakončení. V 70. už to bylo lepší. Prückner nahrával a Nový se trefil přesně.  O osm minut si oba hráči role vyměnili a bylo z toho 3:0 pro domácí. V 80. přišla další povedená kombinace. Macek dal na Prücknera, ten prodloužil na Siegla st., který byl na ploše 5 minut a král ligových střelců dal čtvrtou branku Chmelařů. Dvě minuty před koncem zastavil tvrdým zákrokem modlanský Dufek pronikajícího Prücknera a okamžitě viděl červenou. Stejnou kartu hned vytasil sudí Novotný ml. za výrok na jeho adresu ze strany Prücknera.

Branky: 10., 78. Prückner, 70. Nový, 80. Siegl st.

Rozhodčí: Novotný ml., Javorek, Novotný st.    ŽK 2:2  ČK: 88. Prückner – Dufek   30 diváků.

Blšany: Lipš – Lancz, Ferstel, Krejčík (85. Vácha), Zahálka, Husák, Macek, Pilař, Nový (80. Němec), Siegl ml. (75. Siegl st.), Prückner.