FK Chmel Blšany - 1.FC Karlovy Vary 2:3 (1:0)

Chmelaři nastoupili do utkání s třetiligovým mužstvem na domácím, perfektně připraveném trávníku, s mírně pozměněnou sestavou.

Do obrany nastoupil Horst Siegl, chyběl Trojan. Pilaře v záloze nahradil Stracený a od začátku nastoupil také Dan Podroužek. Na lavičce zůstal Kalanin. Spolu s ním byl na lavičce také Klíma, jako kouč. Hned od úvodního hvizdu to byli hosté, kteří diktovali tempo hry. Krabec se v brance nenudil. Blšany podnikaly ojedinělé výpady a v 19. zaskočil všechny výstavní dělovkou Novák, který poslal Chmel do vedení. Ve 37. předvedli Stracený s Novákem nádherný signál. Stracený zahrával roh, ale místo před bránu, poslal dlouhý balón na Nováky a tan z dobrých 25m opět tvrdou střelou jen těsně minul roh Varské branky.
Hned po přestávce udeřili hráči v černém podruhé. Běžela 47.minuta. Novák zpracoval vysoký míč, našel mezi dvěma zadáky Varů Chorvatského útočníka a ten pohodlně placírkou dal na 2:0. To ale bylo bohužel vše. Hosté snížili v 63. z blízka střelou po průniku do vápna a o minutu později ze skrumáže vyrovnali. KRatochvíl, který o přestávce vystžídal Krabce se musel hodně činit a 69. a 70. kryl dvě vyložené tutovky. Jednu tvrdou střelu a sólový nájezd na branku. V knnčící 70. ale kapituloval – 2:3. O šest minut později se ještě míč proběhl po blšanské brance a to také byla poslední velká šance hostí.
Nazdory prohře s rozehranějším a hlavně sehranějším celkem Blšany určitě nezklamaly.

V dresu Karlových varů odehrál první poločas bývalý blšaňák Karel Tichota.