FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Dres klubu

Chcete originální dres klubu? Žádný problém! ;-) AKTUALIZOVÁNO

Vážení fanoušci klubu.

Možná již někteří z vás ví o možnosti získat originální dres klubu. Abych více upozornil na možnost objednání dresů, přesouvám toto téma z diskusního fóra na hlavní stránku webu. Po delší době hledání vhodného výrobce jsem navázal kontakt s firmou Legea, která dodává vybavení klubu. Právě spolupráce mezi firmou Legea a klubem má pozitivní vliv na výslednou cenu dresů. V ceně dresu jsou i trenýrky. Co nám tedy firma nabízí?

Model LUBIANA – žluto-modrý, dlouhý rukáv. V tomto kompletu hrál FK Chmel Blšany v 1. lize 2004/05 a 2005/06 a ve 2. lize 2006/07. Na skladě jsou poslední kusy (tento model se už nevyrábí): velikost M – 2 ks velikost XL – 10 ks. Prodejní cena kompletu: 530 Kč, v rámci spolupráce s FK Chmel Blšany sleva 20%, cena pro nás po slevě: 424 Kč.

Foto: http://blsanky.ic.cz/lubiana.JPG

Model LONDRA – žlutý s tenkými černými vsadkami a černými logy Legea, dlouhý rukáv. Tento komplet používá FK Chmel Blšany v letošním ročníku ČFL 2007/08, jen místo modré barvy je žlutá a místo bílé je černá barva. S dlouhým rukávem a bez nápisu SCUDO na prsou). Na skladě jsou k dispozici všechny velikosti (XS, S, M, L, XL). Prodejní cena kompletu: 495 Kč, v rámci spolupráce s FK Chmel Blšany sleva 20%, cena pro nás po slevě: 396 Kč.

Foto: http://legea.cz/shop_detail.php?…

Potisk a krácení rukávů dle zájmu:
znak FK Chmel Blšany na prsa, modro-žlutý, 7×7 cm: 49 Kč
jméno na záda, modré: 60–70 Kč (podle délky jména)
číslice na záda, modrá, 24 cm: 45 Kč (dvouciferné číslo: 90 Kč)
krácení rukávů: 50 Kč (za oba rukávy)

Jak bude probíhat objednání?

Vyberte si model dresu, velikost a případně číslo a jméno. Objednávky na dresy zasílejte na email: blsanky (at) seznam.cz. Několik dní budeme přijímat objednávky a poté zašleme objednávku do firmy. Chtěl bych upozornit, že objednávky jsou závazné. Neradi by jsme se dostali do situace, kdy si někdo objedná dres a pak si to rozmyslí? Až budou dresy hotové, budeme je rozesílat na dobírku, nebo osobně předáme na některém z domácích utkání.

Ještě bych chtěl upozornit na šály. Šála je prozatím ve stadiu návrhu, zatím si ji zde můžete prohlédnout. Během tohoto týdne bych chtěl dokončit finální verzi, poté bych zde opět informoval o možnosti objednání a odeslal bych objednávku do firmy. Šály budou pletené.

přední strana: http://blsanky.ic.cz/sala_predni.jpg zadní strana: http://www.blsanky.ic.cz/sala_zadni.jpg

Pište vaše připomínky k šálám, cokoli lze změnit

FK Chmel Blšany | 27.8.2007 8:43 | 1633x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 20.2.2024 23:47:17