Dorostům se dařilo, B-tým mužů opět utrpěl debakl

„A“ dorost uspěl v České Lípě a „B“ dorost konečně zabral a porazil Litvínov.   Mužský „B“ tým se dále trápí, opět prohrál vysokým rozdílem. Žáci vybojovali bod   s Podolím. Přípravky uspěly jen z poloviny.

BLŠANY MUŽI ?B? – Střekov 0:6 (0:1) (krajský přebor)

Béčko opět utrpělo krutou porážku s týmem, který bojuje o záchranu v krajském přeboru. Škoda neproměněných šancí, které si v prvním poločase vytvořili. Hosté trestali všechny chyby domácí obrany a navýšili skóre do závěrečné podoby. Záchrana se čím dál více vzdaluje…

FK Česká Lípa – BLŠANY STARŠÍ DOROST ?A? 1:5 (1:2) (divize)

S jediným cílem cestoval náš tým na půdu České Lípy, která dokázala jako jediná porazit Ústí doma i venku. Na stadion jsme dorazili jen půl hodiny před výkopem, jelikož jsme onen stadion nemohli najít… Rychle jsme se převlékli a co nejstručněji jsme si pověděli něco o utkání. Do sestavy se vrátil po zranění Süsser.

Utkání nezačalo vůbec růžově! Ve 2. minutě se po dlouhém nákopu a chybě naší obrany dostali domácí do vedení. Chvíli nám trvalo, než jsme se vzpamatovali a dostali se ke své hře. Během deseti minut jsme si vytvořili několik příležitostí. Nastřeli tyč a v zápětí si narazil Trup se Zápotockým, který podél brankáře skóroval – 1:1. Za pět minut jsme zahrávali standardní situaci za vápnem domácích a po improvizovaném signálu jsme otočili stav v náš prospěch. Soupeře jsme v prvním poločase již do ničeho nepustili a dále jsme hrozili, bohužel, bez gólového úspěchu.

Druhé dějství bylo podobné tomu prvnímu, protože jsme opět trochu prospali začátek a domácí měli několik slibných náběhů směrem k naší brance. Domácí zlomil třetí branka v jejich síti, kdy si opět krásně uprostřed narazila dvojice Kyncl – Trup a druhý jmenovaný vymetl „pavučinu“ domácí branky. Utkání jsme měli již pod kontrolou a ještě dvakrát jsme dokázali prostřelit domácího brankáře a stanovit tak konečné skóre na 1:5.

Příští utkání odehrajeme v sobotu 12. května od 10:15 s Admirou Praha, přijďte povzbudit!!!

Sestava: Brejcha – Vávra (46. Kyncl), Vlk, Řehák (62. Meisner), Hudec – Süsser, Horváth, Hofmann – Lesniak (80. Smékal), Zápotocký(70. Tománek), Trup

Branky: 15. Zápotocký, 20. Lesniak, 59. Trup, 73. Meisner, 84. Kyncl

FK Česká Lípa – BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?A" 1:5 (0:3) (divize)

mladší kolegové zvládli utkání ve stejném poměru jako jejich starší kolegové, v tabulce postoupili na 3.místo

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?B? – FK Litvínov 3:2 (krajský přebor)

Po sérii porážek přišlo konečně vytoužené vítězství. Rezervní dorost, dlouhodobě sužovaný nedostatkem hráčů, je v přeboru devátý.

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?B? – FK Litvínov 3:1 (krajský přebor)

Mladší B-dorost složený z hráčů ročníku 1991 se dostává do první poloviny tabulky, už je pátý.

BLŠANY STARŠÍ ŽÁCI – AFK Slavoj Podolí 0:0 (divize)

Starší žáci boj o záchranu příliš nezvládají. Průměrnému Podolí nedokázali dát doma jedinou branku a v tabulce mají od sestupu náskok stále jen 1 bod! Navíc v závěru sezony je čekají velmi těžké zápasy. Boj o udržení divize tak bude hodně náročný.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI – AFK Slavoj Podolí 1:4 (divize)

Trochu překvapivá porážka jinak dobrých mladších žáků. Přesto v tabulce zůstávají na 4.pozici.

FK Klášterec – BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI „B“ -:- (okresní přebor)

FK Louny – BLŠANY STARŠÍ PŘÍPRAVKA 2:7 (krajský přebor)

Na půdě nejslabšího celku naši kluci zahráli dobře a výrazně vyhráli. Stále se pohybují v klidném středu tabulky.

FK Louny – BLŠANY MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 2:0 (krajský přebor)

Mladší přípravka tentokrát dopadla hůře než starší, ale zůstává také ve středních patrech tabulky.

FK Chmel Blšany | 5.5.2007 15:49 | 737x přečteno