Dorostenci se přiblížili záchraně, B-tým naopak

FK Chmel Blšany Rezervní mužstvo o víkendu na vlastním hřišti jen remizovalo s Českým Brodem, starší dorostenci naopak velmi překvapili výhrou nad B-týmem Slavie, ale mladší utrpěli debakl se stejným soupeřem. Žáci vezou z Chebu remízy.

Blšany ?B? – Český Brod 1:1 (1:0) (divize B mužů)

Rezerva doma se čtvrtým týmem tabulky jen remizovala a dál si tak komplikuje situaci v tabulce; nachází se na předposledním místě, když do přeboru sestupují tři nejslabší. Ztráta činí tři body, do konce sezony zbývají odehrát tři kola. Šance na záchranu je ale stále značná, příští týden jede Béčko na hřiště posledního Rakovníka, který je prakticky prvním jistým sestupujím z divize. Za dva týdny čeká naše hráče domácí bitva s Benešovem, který také bojuje o záchranu, jako náš tým.
Situace v tabulce 11.Most „B“ 32b. , 12.Benešov 31b., 13.Žižkov „B“ 30b., 14.Stříbrná Skalice 29b., 15.BLŠANY „B“ 27b., 16.Rakovník 23b.

Blšany starší dorost ?A? – SK Slavia Praha „B“ 3:1 (-:-) (ČFL st. dor.)

Překvapivé vítězství dorostenců výrazně zvýšilo naději, že blšanští mladíci budou i příští rok hrát druhou nejvyšší soutěž, která ještě umožňuje připravovat hráče na vrcholový fotbal. Béčko Slavie je přitom druhé v tabulce, takže se jedná o velice cenné tři body. Aktuální tabulku budeme moci hodnotit až po odehrání nedělních zápasů, které promluví do bojů o záchranu, ale i tak se zdá, že k jistotě by našim hráčům mohlo stačit porazit za dva týdny doma Nový Bydžov. Ještě předtím budou hrát dorostenci na Motorletu.
Situace v tabulce (před tímto kolem): 9.Morlet 34b., 10.Hradec „B“ 34b, 11.BLŠANY 31b., 12.Most 30b., 13.Plzeň „B“ 30 b., 14.Meteor 29b. 15.Nový Bydžov 27b.,

Blšany mladší dorost ?A" – SK Slavia Praha „B“ 0:5 (-:-) (ČFL ml. dor.)

Letos je mladší dorost skutečně velice slabý a i když byla Slavia favoritem utkání, zápas určitě nemusel skončit takovým debaklem… Naštěstí výsledky mladšího dorostu nemohou způsobit sestup, o tom rozhodují vždy ti starší.
Situace v tabulce 13.Nový Bydžov 27b., 14.Most 24b., 15.BLŠANY 18b., 16.Chomutov 3b.

Toužim – Blšany starší dorost ?B? -:- (divize B st. dor.)

Zápas pro nezpůsobilý terén odložen na 7.6.
Situace v tabulce: 10.Neratovice 22b., 11.BLŠANY „B“ 21b., 12.Rakovník 20b., 13. Slaný 16b.

Toužim – Blšany mladší dorost ?B? -:- (divize B ml. dor.)

Zápas pro nezpůsobilý terén odložen na 7.6.
Situace v tabulce: 4.Kladno „B“ 37 b., 5. BLŠANY „B“ 35b., 6.Sokolov 34b. , 7. Libuš 33b.

Union Cheb – Blšany starší žáci 1:1 (divize B st. žáků)

Starší žáci se pohybují v blízkosti středu tabulky, ani jako nováček soutěže nemají problém s bojem o záchranu.
Situace v tabulce: 7.Neratovic 27b., 8.BLŠANY 22b., 9.FŠ Most 22b., 10.Děčín 19b., 11.Cheb 9b.

Union Cheb – Blšany mladší žáci 1:1 (divize B ml. žáků)

Mladší žáci napodobili své starší kolegy a ze hřiště soupeře vezou cenný bod.
Situace v tabulce: 5.Sokolov 43 b., 6.BLŠANY 25 b., 7.Děčín 25b., 8.Cheb 18b.

Blšany starší přípravka – Souš 10:1 (krajský přebor st. přípravek)

Souš neměla šanci, naši kluci jsou dvě kola před koncem stále na druém místě tabulky, o které bojují s Teplicemi.
Situace v tabulce: 1.Ústí n./L. 53b., 2.BLŠANY 45 b., 3.Teplice 43b.

Blšany mladší přípravka – Souš 1:4 (krajský přebor ml. přípravek)

Nejmladším záastupcům Blšan se v poslední době vůbec nedaří…
Náš tým je v tabulce na 9.místě.

FK Chmel Blšany | 28.5.2006 19:25 | 655x přečteno