Divoká přestřelka s Žižkovem

8 branek v jediném utkání viděli diváci na první letoším zápase v Blšanech. Zápas s Viktorií Žižkov skončil nerozhodným výsledkem 4:4.

Chystaná „odveta“ za vyřazení z Poháru ČMFS se tedy nepovedla. Zhruba před půl rokem jsme remizovali 2:2, avšak na penalty jsme prohráli 6:5 a soupeř tedy postoupil do čtvrtfinále.
Přestože byla tráva zmrzlá, hřiště č.5 bylo dobře upravené a mohl se tedy hrát kvalitní fotbal. Na konečném skóre se projevila absence obránců Martina Müllera, Radka Šourka a Karla Krejčíka, chyběli však i záložníci Jakub Hottek a Lukáš Michal.
Vedení v zápase jsme se ujali ve 26. minutě po gólu Jiřího Bílka. Soupeř však rychle srovnal, trefil se záložník Jan Novotný. Poločasové vedení nám zařídil druhou brankou v utkání Jiří Bílek, „do šatny“ se trefil v 45. minutě. Úvod druhého poločasu se nám však nezdařil, v 52. minutě srovnal opět Novotný a v 56. a 65. minutě otočil na 4:2 Radek Bukač, útočník Bánské Bystrice, který je v pražském klubu na zkouškách. Čtvrt hodiny před koncem snížil vedení Žižkova na 4:3 navrátilec Tomáš Pešír,který dal ve svém prvním zápase za Blšany po odchodu do Turecka svoji 1. branku. Na konečných 4:4 srovnal v 90. minutě Michal Polodna.

Sestava Blšan: Buček (57. Obermajer) – Loos (46. Broschinský), Vorel, Süsser, Krejčí – Devátý (46. Klasna), Bílek, Trapp – Polodna, Pešír, Zeher (81. Kacafírek).

Sestava Žižkova: Bartalský – Kaspřák (45. Biško), Vizingr (45. Kropík), Procházka, Daněk (45. Šťastný) – Kučera, Novotný, Prášil, Görner (45. Bojan), Eismann (45. Grznár) – Bukač

Branky: 26. a 45. Bílek, 75. Pešír, 90. Polodna – 31. a 52. Novotný, 56. a 65. Bukač.

V základní sestavě jsme nastoupili se třemi útočníky a na počtu branek se to projevilo. Bohužel nám chyběli 3 obránci, což se také projevilo, bohužel negativně. Situace se však začíná postupně stabilizovat ( v základu nastoupili pouze 3 hráči béčka) a doufejme, že se zbylí zranění hráči stihnou do začátku ligy vyléčit.

Hráči mají nyní v neděli a v pondělí volno, na trénink nastoupí v úterý od 10:00. Další utkání hrajeme v Blšanech ve středu od 11:00 s třetiligovým Slovanem Varnsdorf.

FK Chmel Blšany | 4.2.2006 13:06 | 726x přečteno