Divize se bude hrát, příprava začala

Přes všechny spekulace a zaručené zprávy, které procházely regionem Žatecka   ohledně osudu blšanského fotbalu po sestupu do divize, začala tento týden   příprava na další sezonu a to pod vedením trenéra Olega Kolmana.

Příprava začala v pondělí 21.7. v Blšanech. Sešla se necelá desítka fotbalistů, v drtivé většině mladíků, kteří skončili na jaře v dorostu. Z dorostu přišli nejen hráči, ale i nový trenér A-mužů, pan Oleg Kolman. Ten chce podle svých slov navázat na vynikající postupovou sezonu 2006/2007, kdy dorost pod jeho vedením postoupil do České ligy. Nyní by chtěl v dospělácké divize stavět na podobných hráčích a také vynikající atmosféře, která v dorostu pod jeho vedením panovala.

Divize se nakonec bude hrát v Blšanech a pod vedením Blšan, jakkoliv se během léta rojily různé spekulace o opaku. Ještě je třeba sehnat hráče. O to se v současné době usilovně snaží trenér Kolman a jeho blízcí, jakož i zbylé vedení klubu. Zájem je především o ty, kteří již v Blšanech v minulosti působili, hlavně v mládežnických kategoriích a teď by byli rádi za šanci hrát divizní soutěž.

Prvním zápasem, který na blšanské v novém ročníku čeká, je v 1.kole domácí utkání s FC Chomutov. V tradičním čase v neděli 10:30. Samozřejmě je nutné do této doby získat mnoho hráčů, aby mělo smysl do soutěže nastoupit. Půjde se pochopitelně tradiční blšanskou cestou hostování. Cíle stanoveny nejsou, ale s ohledem na situaci, v jaké se tým rodí, bychom nejspíš byli rádi už jen za neopakování poslední sezony, která skončila fiaskem v ČFL.

Pokračovat samozřejmě bude i blšanská mládež, dorost v divizi, do které sestoupil, a žáci s přípravkami v krajském přeboru.

O dalším dění v klubu vás dále hodláme informovat na tomto webu.

FK Chmel Blšany | 22.7.2008 15:31 | 920x přečteno