Další porážka, tentokrát se ctí

Ani na Karlovy Vary naši hráči na domácím hřišti nestačili, na rozdíl od minulého   týdne však zápas skončil přijatelným výsledkem 0:2, přitom Blšany neproměnily několik   velkých šancí. AKTUALIZOVÁNO

Zápas očima trenéra Štefka

Domácí sice měli před zápasem problémy se zraněnými hráči, ale po dlouhé době mohl do utkání zasáhnout jejich nejzkušenější hráč Gedeon! Hosté přijeli do Blšan s novým trenérem a jasným cílem: po několika nevydařených zápasech bodovat naplno!

Utkání se zpočátku převážně odehrávalo ve středu hřiště a hosté domácí branku ohrožovali zejména po dobře zahrávaných standardních situacích, které dokázali důrazně dohrávat. Ve 14.minutě po RK se míč dostal za pokutové území domácích, kde hostující hráč střílel nepřesně. Ve 23.minutě propadnul vysoký míč za domácí stopery a po následném faulu kopali hosté přímý volný kop. Střela šla do zdi domácích, ale odražený míč po přehlédnuté ruce karlovarského hráče nedokázali blšanští dostatečně odkopnout. Ten se na hranici pokutového území dostal k hostujícímu hráči, který byl podle rozhodčího faulován. Hodně přísně nařízenou penaltu pak Geňo proměnil ve vedoucí branku hostů. Po půlhodině hry pustili domácí obránci Bednář s Heincem do pokutového území útočníka soupeře, který ještě stačil přihrát svému spoluhráči, ale ten z dobré pozice vystřelil slabě a navíc vedle Zachardovy branky. Ve 32.minutě prošel po levé straně až do pokutového území Wilfrid, přihrál volnému Čonkovi, který našel zpětnou přihrávkou Klasnu, ale jeho pohotová střela zblízka šla nad branku Četverika. Ve 36.minutě po RK hostů hlavičkoval zblízka hostující hráč vedle. Ovšem ve 40.minutě nedůsledné bránění rohových kopů již hosté potrestali, když Řehák neubránil Kubiceho a ten poslal míč hlavou k tyči, čímž dostal karlovarské do dvoubrankového vedení. Těsně před poločasem mohl snížit Čonka, kterého do pokutového území ideálně uvolnil Bednář: Míč z jeho hlavy přeletěl už bezmocného Četvrika, ale bohužel pro domácí skončil na břevně!

Hned po změně stran udělal chybu v rozehrávce střídající Trup a hosté středem prošli až před Zachardu, který ale dokázal nebezpečnou střelu vytěsnit na roh. V 63.minutě musel ze hry odstoupit zraněný Bednář, přičemž domácí posílili ofenzívu a hráli v rozestavení 3–5-2. Ale ani po této změně pozorně bránící hosté domácí mladíky do šancí dlouho nepouštěli. V 73.minutě se v šanci ocitli hosté, když dostal hostující hráč z půlky míč za obranu, ale jeho střela byla opět nepřesná. Pak se k závěrečnému tlaku nadechli domácí. V 83.minutě dostal na levé straně míč za obranu až k brankové čáře Řehák, stačil odcentrovat před branku, kde našel zcela osamoceného Maška, ale ten zblízka poslal tutovku vedle! V 87.minutě krátce potáhl míč Wilfrid a z 25 metrů vystrašil Četverika, který míč s obtížemi vyrazil nad branku na roh. Poslední šanci zkorigovat stav měli domácí v nastaveném čase, kdy Čonka uvolnil Trupa, který šel z levé strany sám na Četverika, ale ten si s jeho střelou po zemi poradil.

Blšanští zůstaly bez bodů a jejich ztráta na chvost tabulky tak začíná nepříjemně narůstat!

FK Chmel Blšany – FC Buldoci Karlovy Vary 0:2 (0:2)

BRANKY: 23.Geňo (PEN.), 39.Kubice
ŽK: Čonka, Geovani – Janáček, Nerad
DIVÁCI: cca 100
ROZHODČÍ: Němec – Benedikt, Čmucha
SESTAVA BLŠAN: : Zacharda-Geovani, Řehák, Heinc, Bednář (63.Mašek) – Dlužniewski (46.Trup)-Rulf, Čonka, Gedeon, Wilfrid – Klasna. Trenér Štefko.
SESTAVA SOUPEŘE: Četverik – Vondráček, Oslovič, Kubice-Janáček (84.Řezáč), Kalán, Ticjota, Nerad Jar., Hrubý – Geňo (65.Ušák), Čižnár (89.Nerad Jan). Trenér Procházka.

FK Chmel Blšany | 22.10.2007 9:28 | 806x přečteno