Cheb ulovil v Blšanech všechny body.

Bohužel ani v dnešním zápase nedokázali naši hráči zvítězit.

Domácí tým má stále zablokované přestupy a tak do utkání opět nastoupila velmi mladá sestava, kterou ještě umocnili dva dorostenci z Brazílie, kteří byli v týdnu zaregistrováni na hostování z FK SIAD Most.    AKTUALIZOVÁNO + FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU

Blšanští mladíci se snažili rychle oklepat z debaklu, který utrpěli proti sparťanské juniorce v minulém kole, snažili se hrát aktivně a hlavně vzadu na jistotu a neinkasovat. V 16.minutě Hofmann přenesl hru křížným míčem na Geovaniho, který si míč zpracoval do pokutového území, ustál penaltový souboj s hostujícím obráncem, ale jeho centr před branku stačili obránci Chebu zblokovat. Ve velké šanci se objevil v 19.minutě Podroužek, které za obranu do pokutového území uvolnil Bednář, ten ale místo střely míč nepřesně zpracoval a hostující obrana si s jeho akcí poradila. Další sympatická akce domácích mladíků se zrodila ve 22.minutě, kdy po narážečce na půlce hřiště se dostal do samostatného brejku na branku Geovani, ten si ale v pokutovém území míč dal více od nohy a zkušený Kýček jeho pokus včasným vyběhnutím zlikvidoval. Hosté poprvé zahrozili ve 29.minutě, kdy nejprve Hofmann na útočné polovině ztratil podklouznutím míč, který hosté dlouhým odkopem dostali na půlku Blšan na obránce Heince, ten váhal s rozehrávkou a pustil se do riskantního souboje 1:1, ztratil jej, ale Brejcha a poté Řehák zabránili hostům ve skórování. Ve 33.minutě vhazovali chebští na půlce domácích aut do pokutového území, Dluzniewski pomalu reagoval na obsazení prostoru, Sládeček předskočil Heince, zpracoval si míč a z otočky střelou na zadní tyč dostal hosty do vedení-0:1. Po změně stran prohrál ve 47.minutě Bednář souboj s hostujícím útočníkem, ten pak obešel Řeháka a znovu i Bednáře, v pokutovém území jeho první přihrávku stačili domácí obránci zblokovat, ale odražený míč se dostal na hranici pokutového území k volnému Papicovi a ten technickou střelou dostal hosty do dvoubrankového vedení. V 53.minutě se po kombinační akci před pokutovým územím Chebu míč dostal k Hofmannovi, který se snažil technickou střelou na zadní tyč korigovat stav, ale Kýček jeho úmysl vystihl a míč bravurně vyrazil. Domácí se i nadále snažili zvrátit nepříznivý vývoj utkání. V 55.minutě se odražený míč dostal ke Klasnovi, který tvrdě vystřelil, ale míč šel nad Kýčkovu branku. V 58.minutě se po kombinaci dvojice Dluzniewski-Čonka dostal v pokutovém území ke střele Čonka, ale míč letěl opět nad! Kalich hořkosti si domácí do dna vypili v 70.minutě, kdy Čonka uprostřed hřiště dostal zbytečnou zpětnou přihrávkou pod tlak Hofmanna, který se snažil dát míč brankáři Brejchovi, jemu ale skákavá přihrávka podjela pod nohou a skončila potřetí v domácí síti. Domácí se snažili aspoň o vstřelení první branky v soutěži. V 73.minutě založili po standardní situaci soupeře rychlý útok, kdy Klasna vybojoval míč a dokázali přečíslit soupeře 3:2, ale Čonka místo průniku do pokutového území volil vysokou nic neřešící přihrávku na zadní tyč a bylo po šanci. Poslední možnost skórovat měl agilní Klasna, prošel do pokutového území, ale jeho střela skončila v boční síti. Hosté si v závěru utkání výsledek zkušeně pohlídali a uštědřili tak domácím další tvrdý políček!

Situace již začíná být tristní kdy tým složený s větší částí s dorostu , po 3 zápasech nevstřelil branku a obdržel 12 branek, bylo by dobré tým posíliti o zkušené hráče , ale to je podmíněno odblokováním přestupů. Na jejich odblokování klub intenzivně pracuje.

FK Chmel Blšany – FK Union Cheb 2001 0:3 (0:1)

BRANKY:32,70 Sedláček 47 Papica

Žk:22.Martinák Diváci:100

Sestava Chmel Blšany: Brejcha – Břečka, Řehák, Bednář, Heinc, Geovani (85.Poborský), Dluzniewski(79.Rulf) , Čonka, Hofmann, Podroužek(67.Trup), Klasna. Sestava Union Cheb 2001: Kýček – Martínek, Pelán, Linhart, Šebesta, Mašek, Suchánek, Sládeček(Škantár), Jungman (53.Mour), Papica(Kovalík) Bauer. Rozhodčí: Průcha P. – Šedivka, Slavíček.