FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Blšany získají investora, který chce zpět do první ligy!

  Fotbalové jméno FK Chmel Blšany bude mít zase větší zvuk. V těchto dnech byl   dohodnut prodej klubu do rukou bohatého ruského investora, který má zájem   vrátit blšanský fotbal do první ligy a nejen to!

Náš web získal informaci o obchodu, který už se připravuje několik měsíců. Spekulovalo se o něm už na podzim, ale teprve teď byl oficiálně potvrzen. Vyjádření nového majitele k jeho záměrům s FK Chmel Blšany nabízíme zde:

„V létě koupíme licenci na druhou ligu. Už jsme dohodnuti s Bohemians 1905, kteří letos plánují do druhé ligy sestoupit a následně se stát B-týmem Bohemians Praha ze Střížkova. Na to druhou ligu mít nepotřebují, bude jim stačit ČFL, nebo divize, kterou získají výměnou od nás,“ vysvětlil nám zástupce investora. Jméno investora zatím nebylo zveřejněno, ale jedná se o bohatou fyzickou osobu, které patří několik ropných polí v Rusku.

A jaké jsou další plány našeho nového majitele Chmelu Blšany?

„Samozřejmě postupně koncepčně budouvat kvalitní mužstvo, zlepšit práci s mládeží a vytvořit tak zdravým ambiciózní klub. Nastartujeme projekt Chmelař 2012, který určuje rok, do kterého chceme být nejpozději v první lize. Následuje na něj projekt Chmelař 2016, do toho roku bychom chtěli získat český titul a hrát Ligu Mistrů“ naznačil plány investor.

Jarní část sezony v ČFL se samozřejmě dohraje. Bohemians 1905 by si přáli, abychom se zahránili – příští rok by samozřejmě ráději hráli ČFL, než divizi. „Za tímto účel bude po skončení prvoligové sezony na naše poslední zápasy v ČFL posílen trenérský tým. Asistentem trenéra Zákostelského se stane pan Zbyněk Busta“.

A co stadion? Stávající stánek by asi pohárové zápasy neumožnil…

„Postavíme stadion "Chmelíček“ pro 30 000 diváků. Očekáváme, že by na něm posléze mohl hrát i Most, se kterým chceme dále spolupracovat. Siad by se měl stát naší farmou, kde se budou rozehrávat mladí hráči Blšan přeřazení z dorostu" představuje velkolepé plány soudruh Apríl, který coby zástupce investora je také předsedou nově vzniklého Družstva fanoušků Blšan.

FK Chmel Blšany tak zřejmě čeká ještě zářivá budoucnost! A je úplně jedno, jestli v neděli porazíme Příbram B, nebo ne…

FK Chmel Blšany | 1.4.2008 11:58 | 971x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 22.2.2024 17:38:50