Blšany zahájily intenzivní přípravu

Ve fotbalovém svatostánku mezi chmelnicemi v Blšanech zahájil realizační tým kolem trenéra Josefa Němce intenzivní přípravu na nadcházející sezónu v Krajském přeboru.

Jak už jsme si za poslední roky zvykli, sestava se dolaďuje na poslední chvíli a tomu odpovídá také příprava. „Hráčský kádr ještě není zcela dotažen do finální podoby. Zkoušíme některé nové hráče a stále jednáme s těmi, kteří chtěli odejít, ale nemají místo v jiných klubech jisté. I letos bychom rádi získali zkušené hráče z vyšších soutěží, kteří by ve svých klubech nenastupovali pravidelně,“ říká trenér Josef Němec. „Na letošní sezónu jsme, myslím, dobře připraveni a máme potřebné zajištění. Nechceme, aby se opakovala situace z loňského roku, kdy nám odešel sponzor a následně řada klíčových hráčů,“ shodují se Josef Němec s předsedou představenstva, Radkem Pospíšilem. „Řekli jsme hráčům jasně naše možnosti a představy, nyní je na nich, jak se rozhodnou. Nechceme slibovat nereálné,“ dodává Josef Němec.
Minulý čtvrtek sehrály Blšany první přípravné utkání s účastníkem OP, SK Kozly (ty posílily o bývalého hráče Blšan Haviara a D. Podroužka z Kadaně – nepotvrzeno) a zvítězily bez větších problémů 9:0. Za domácí nastoupil Němec, Pilař, Siegl ml, ale i Sanko, nebo někteří hráči z teplické juniorky. V sobotu si Chmelaři zahráli druhé utkání, ve kterém porazili dorost Viktorie Žižkov, který je v Blšanech na soustředění. V plánu je ještě jedno přípravné utkání ve středu, případně ve čtvrtek, a v neděli již ostrý start v Kadani, ze které odešel trenér Šidlof s řadou hráčů, ale na hostování z FC Chomutov přišli Armin Selak z Bosny a Hercegoviny a nigerijský záložník Steve Ojini. Letošní ročník KP bude určitě zajímavý.

FK Chmel Blšany | 5.8.2013 17:43 | 1337x přečteno