Blšany přivítají první Jirny

Blšany už v sobotu od 10.30 hodin.

V Blšanech je téměř jasno už před zápasem. Na trávník Chmelařů přijedou v sobotu první Jirny. Výhra Chmelařů? Hodně odvážný sen…

Jirny body neztrácejí

Ambiciozní tým Jiren, který už několikrát odmítl postup do ČFL, ale letos prý je to cíl, vede zatím neohroženě divizní tabulku. Jen jednou remizoval a třikrát prohrál. Z pětadvaceti zápasů vyšly Jirny jedenadvacetkrát vítězně. Proto by bylo obrovským překvapením, kdyby se blšanským fotbalistům podařilo byť jen bodovat. Blšany totiž stále mají jen šest bodů za tři remízy a jedinou výhru v devatenáctém kole. V duelu na sebe narazí řada bývalých prvoligových fotbalistů. V dresu Blšan, které jdou od porážky k porážce, například Horst Siegl nebo Josef Němec, v dresu hostů třeba Marek Kincl, jenž kdysi už v Blšanech hrál, v roce 1996 oblékal půl sezony dres Chmelařů. Hraje se v sobotu od 10.30 hodin.

Zdroj: http://zatecky.denik.cz/…0120518.html

FK Chmel Blšany | 19.5.2012 10:31 | 980x přečteno