FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

B-tým opět vyhořel, dorost pokračuje ve výhrách

  Tragické výsledky B-týmu Blšan se stávají ještě tragičtějšími. Tentokrát si na   Chmelu vylepšil skóre Chomutov. Naštěstí vše zachraňují mládežnické celky, kterým   se začalo dařit. „A“ dorosty neměly problém v Rakovníku, vyhráli i starší žáci.

Blšany ?B? – LOKO Chomutov 0:5 (0:2) (krajský přebor)

Od letošní sezony je za B-tým zodpovědné vedení Libočan, kde naše rezerva hraje. Tým je kombinován z hráčů Libočan (vloni 2.třída a sestup ) a blšanských hráčů, kteří přišli z loňského dorostu (Česká liga a sestup). Výsledkem je mužstvo, které bohužel na krajský přebor nemá. Dokazuje to stále znova a znova v každém zápase , po minulém debaklu 0:4 s Brozany zažil tým další a ještě o stupeň horší porážku s LOKO Chomutov. Ostudu si tým udělal i tím, že do útoku musel nasadit náhradního brankáře Brandu, aby bylo k dispozici 11 hráčů. Branda si pak dal vlastní gól…
V tabulce je situace jasná a pro nás smutná. Mužstvo honosící se jménem Blšany „B“ okupuje poslední příčku s jedním jediným bodem ze 6 zápasů. Podobně je na tom ještě předposlední Proboštov, ostatní mužstva již nám úspěšně unikají. Ve středu jede mančaft do Souše a přivést odsud aspoň bod by byl fotbalový zázrak…

Branky: 32. a 54. J. Jarolím, 4. Šlehofer, 55. Kubánek, 59. vlastní (Branda). Rozhodčí L. Ševčík, ŽK 2:4, ČK 1:0 (82. M. Paul), 70 diváků.

Blšany B: Vávra – Erler, Šidlof, Uhliar, Vacík – Vl. Gregor (63. Halenda), M. Paul, Břečka, Podroužek -Baierl, Branda

Rakovník – BLŠANY STARŠÍ DOROST ?A? 2:7 (1:3) (divize)

Slabého soupeře z Rakovníka Blšany porazily, a tak se náš tým dostává do čelních pozic v tabulce. Vede Děčín, který je zatím bez porážky, Chmel je na třetím místě a ztrácí na postupovou první příčku 3 body. Příští týden hostíme nevyzpytatelnou Českou Lípu.

Rakovník – BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?A" 0:7 (0:2) (divize)

Rakovník neměl proti našim hráčům nejmenší šanci, ve druhém poločase dali svěřenci trenéra Koutenského 4 branky během 10 minut! V tabulce se náš tým posunul na 6.příčku se sedmi body. Další povinnou výhru bychom měli získat za týden proti rovněž slabé České Lípě.

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?B? – Souš 1:2 (krajský přebor)

Tato porážka uvrhla B-tým dorostu až na 10.pozici v tabulce, což je poměrně značné zklamání. Za týden jede mužstvo do Litoměřic, kde by mělo vyhrát, protože místní družstvo je letos v tabulce poslední.

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?B? – Souš 8:1 (krajský přebor)

I přes výrazné vítězství zůstává Chmel v dolní polovině tabulky. Má 6 bodů a to zaručuje 9.místo

BLŠANY STARŠÍ ŽÁCI – Junior Děčín 4:1 (divize B st. žáků)

Naši žáci mají skvělou formu, před týdnem zničili 10:0 Sokolov „B“, tentokrát porazili poměrně silný tým z Děčína. Posunuli se na 5.pozici v tabulce, na vedoucí Neratovice ztrácí 3 body. Příští týden se Chmelaři střetnou v Praze s místním Slavojem Poodolí.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI – Junior Děčín 1:3 (divize B ml. žáků)

Mladší žáci nevyužili příležitosti jít mezi nejlepší celky doutěže a po domácí porážce klesli na 6.pozici. Za týden je čeká velice těžký zápas v Podolí, které hraje letos zatím velmi dobře.

BLŠANY STARŠÍ PŘÍPRAVKA – Neštěmice 5:2 (krajský přebor)

Výhra posunula Blšany na 7.místo, tedy bezpečně od pásma sestupu. Je to důležité, protože příští týden čeká přípravku zápas v Tepliích a odsud se body nevozí…

BLŠANY MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – Neštěmice 3:2 (krajský přebor)

Stejně jako straší přípravka, i mladší je na na sedmé příčce se šesti body.

Fotografie ze zápasu B-týmu v Libočanech:


FK Chmel Blšany | 12.9.2006 0:00 | 697x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.5.2024 4:42:55