"A" dorost se přiblížil postupu, "B" dorost dál prohrává

Starší dorost pokračuje v bezproblémové cestě za postupem do České ligy,   tentokrát přehrál jasně Rakovník. Jeho přeborová rezerva naopak prohrál i   s posledním týmem soutěže. Mladší dorost i mladší žáci pokračují v dobrých   výkonech. Naopak vůbec se naëdaří starším žákům.

Proboštov – BLŠANY MUŽI ?B? 4:0 (1:0) (krajský přebor)

Přímou bitvu o záchranu rezerva totálně nezvládla, chyběly jí tradiční posily z Áčka. Zůstává jasně poslední a záchrana se začíná stávat nedosažitelným cílem.

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?A? – SK Rakovník 5:1 (2:0) (divize)

Za velkého horka jsme vstoupili do utkání s odhodláním porazit Rakovník, který poslední dva zápasy vyhrál (K. Vary 1:2 a Ústí 3:0!!!) a oživil tak šanci na záchranu. Do sestavy se po třech týdnech vrátili rekonvalescenti Zápotocký a Hofmann.

Od začátku jsme měli míč na svých kopačkách. Vytvořili jsme si několik příležitostí a dvě z nich, po kombinacích, proměnili. Soupeři jsme nabídli ve 30. minutě penaltu, když Vávra byl nastřelen míčem do ruky. Ovšem brankář Brejcha pokutový kop kryl. Do kabin se šlo za stavu 2:0.

Nástup do druhého poločasu se nám vyvedl. Do 50. minuty jsme vsítili další dvě branky a bylo rozhodnuto. Dále jsme byli aktivní a soupeře do ničeho nepustili. Svým presinkem jsme donutili soubeře k chybám, které jsme bohužel nedokázali využít. Soupeř využil jediného našeho menšího zaváhání ve středu hřiště. Tvrdou střelou k tyči snížil na 4:1. Soupeři již docházely fyzické síly, a to jsme využili a vstřelili ještě jednu branku.

Potěšující je zlepšená hra celého mužstva a zlepšená koncovka, která nás trápila minulé kolo v Čelákovicích. Ústí nad Labem zase prohrálo a tak náš náskok na prvním místě narostl už na pohodlných 11 bodů.

Sestava: Brejcha – Vávra (46. Kyncl), Vlk, Řehák, Hudec – Meisner, Horváth, Hofmann – Zápotocký (56. Rulf), Trup, Lesniak (56. Mašek)

Branky: 16. Lesniak, 20. Hofmann, 49. Lesniak, 50. Kyncl, 85. Mašek

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?A" – SK Rakovník 5:0 (3:0) (divize)

O zápase podrobně píšeme vsamostatném čánku. Tým je stále na pěkném 4.místě tabulky.

Sokol Brozany – BLŠANY STARŠÍ DOROST ?B? 3:0 (krajský přebor)

Starší dorost „B“ zůstává na 9.místě, ale je na tom čím dál tím hůře. Tentokrát prohrál i na půdě nejslabšího týmu celého přeboru! Má náskok už jen 5 bodů na sestupovou pozici a ještě si bude muset dát pozor, aby z kraje nakonec nesestoupil.

Sokol Brozany – BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?B? 0:5 (krajský přebor)

S jasně nejslabším týmem tabulky se naši hráči vůbec nemazlili. Blšanům patří 5.místo

Junior Děčín – BLŠANY STARŠÍ ŽÁCI 2:0 (divize)

Starší žáci opět nestačili na pouze průměrného soupeře a vezou zaslouženou porážku. Tým začíná hrát o záchranu, což je velmi nepříjemné. Má náskok jen 4 body na poslední Roudnici a před předposledním Sokolovem vede už jen o skóre. Nejbližší víkend bude nesmírně důležitý – hráči musí zdolat Slavoj Podolí, jinak se budou muset začít hodně bát o svou divizní příslušnost.

Junior Děčín – BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI 2:2 (divize)

Děčín je velice kvalitním soupeřem, proto je remíza z jeho hřiště dalších úspěchem mladších žáků, kteří tak zůstávají na 4.místě tabulky. Přitom domácí už vedli 2:0, ale Chmel dokázal zlepšeným výkonem dotáhnout zápas do nerozhodného výsledku.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI „B“ – AFK Loko Chomutov 18:0 (okresní přebor)

neoficiální výsledek

BLŠANY STARŠÍ PŘÍPRAVKA – FK Litvínov 2:0 (krajský přebor)

Litvínov patří mezi relativně kvalitní soupeře, proto se jedná o cenné vítězství. Kluci jsou na 7.místě v přeboru.

BLŠANY MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – FK Litvínov 1:1 (krajský přebor)

Tato remíza je neúspěchem, přesto se tým stále nachází na slušné 5.pozici.

FK Chmel Blšany | 29.4.2007 20:19 | 831x přečteno