FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

"A" dorost čeká turnaj ve francouzském Grenoble

   Poslední víkend v květnu odjíždí „A“ dorost na kvalitně obsazený turnaj staršího   dorostu do francouzského Grenoblu. Turnaj se koná od 25. – 27. května 2007.

Malé zpestření nás čeká poslední víkend v květnu, kdy vyrazíme na turnaj do Grenoblu. Tento turnaj se pořádá již několik let. V minulých letech se ho pravidelně zúčasťnovala pražská Sparta. To bylo ještě v době, kdy ji vedl náš nynější trenér Kolman. V průběhu dubna se pořadatelé z Grenoblu opět ozvali, a trenér přišel do kabiny a zeptal se: „Uděláte postup do konce května???“ Odpověď zněla: „ANO!!!“… Tak jedeme do Francie!

Do Francie se podívá celkem 16 hráčů, kteří, věříme, že úspěšně, budou reprezentovat klub.

Turnaj se bude odehrávat na předměstí Grenoblu pod vrcholky alpských velikánů. Celkem se ho učastní osm týmu z různých koutů Evropy. Náš tým byl rozlosován do skupiny spolu s domácím celkem FC Grenoble, který hraje nejvyšší dorostenckou soutěž ve Francii, další tým je z východní Evropy – Levski Sofia a do třetice zvučné jméno, a to sice portugalský Sporting Lisabon. Tyto špičkové evropské týmy můžou ověřit, jak silné mužstvo máme. Dále to pro nás bude obrovská zkušenost a také jedinečná příležitost konfrontovat fotbalové dovednosti s celky z celé Evropy.

Do druhé skupiny byla nalosována tato mužstva: Rayo Vallecano (Španělsko), FC Reading (Anglie), Standard Lutych (Belgie) a francouzský tým z předměstí Grenoblu – St. Martin-d´Heres. S jedním z těchto družstev se utkáme v boji o celkové umístění v turnaji.

V St. Martin-d´Heres jsme i ubytovaní. Jedná se o hotel, který je na velmi dobré úrovni, co se týče vybavení. Francouzi se o nás postarají. Většina nákladů na turnaj hradí právě francouzská strana. My, coby hráči, hradíme jen minimální částku.

Kvůli naší účasti na turnaji musíme odehrát mistrovské utkání s Děčínem již ve čtvrtek před odjezdem. (Věříme, že již před tímto utkání budeme mít postup zajištěn). Po utkání je naplánovaná regenerace a večeře. Po večeři se kolem deseté večerní vydáme na noční jízdu do Francie. V sobotu jsou na programu utkání ve skupinách a v neděli boje o umístění. Utkání se bude hrát se zkráceným časem – 2×25 minut.

Za celý tým staršího „A“ dorostu vzkazuji, že se budeme snažit odvést co nejlepší výsledky a bojovat ze všech sil, abychom i my udělali Blšanům v Evropě opět nějaké jméno…

Podrobnější reportáž o turnaji bude zveřejněna v týdnu, kdy se vrátíme.

Avšak prvotním cílem je neustále boj o postup do České ligy dorostu, který je již v dohlednu…

Tuto sobotu nás můžete přijít podpořit od 10:15, kdy na domácí půdě přivítáme Admiru Praha.

Nesmím zapomenout na blšanský klub, který zajistil vybavení, a také trenéra Kolmana, který nám tuto možnost nabídl a zároveň zrealizoval. Bez něj bychom asi mohli těžko nikam vyrazit. DĚKUJEME!!!

horní řada: Hájek (sekretář), Kyncl, Trup, Vávra, Hudec, Kuhn, Tománek

prostř. řada: Brejcha (asistent), Meisner, Lesniak, Rulf, Horváth, Mašek, Řehák, Mikeš (asistent)

dolní řada: Vlk, Šourek, Zápotocký, Kolman (trenér), Hofmann, Brejcha, Süsser, Tříska (vedoucí)

FK Chmel Blšany | 9.5.2007 21:28 | 801x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 22.2.2024 18:17:04