1.FC Spořice - FK Chmel Blšany 10:2 (5:2)

Blšany neměly tentokrát svůj den. Opět díky zdravotním problémům řady hráčů nastupovali hosté v improvizované sestavě s Bričem v brance a Matějka tentokrát musel do pole. Brankařská jednička si nevedla vůbec špatně a dal hned dvě branky Chmelařů.

Začátek utkání byl hodně divoký, když v 19. minutě byl stav 4:2.Vše odstartoval ve 2.minutě Škultéty po chybě Blšancké obrany ,ale záhy bylo vyrovnáno kdy Novotný si hrál s míčem až trefil dotírajícího Matějku a od něj se odrazil míč do branky 1:1 Vedení o chvilku později vrátil domácím Zralík ,který obešel Briče a zakončil do prázdné branky a na rozdíl dvou branek zvyšoval Škultéty znovu po zmatcíchch v hostující obraně. Na rozdíl branky v 19. minutě snížil a jiskřičku naděje vykřesal opět Matějka. O minutu později už to bylo znovu o dvě branky kdy utekl Škultéty s Janošíkem a druhý jmenovaný zakončoval do prázdné branky 4:2. Na poločasových 5:2 zvyšoval Zralík kdy z hranice vápna obstřelil Briče. Na konci poločasu se hostům navíc zranil Prückner a do druhé půle už nenastoupil.
Po změně stran se hrálo prakticky jen na jednu bránu a domácí postupně nasázeli do branky Chmelu dalších pět branek. Postupně se prosadili Eiselt, Šlajchrt, Vlček, J. Vrba a na konečných 10:2 završil Eiselt
Branky : 2., 16. Škultéty, 5., 35.,Zralík 48., 80. Eiselt 20.,Janošík,56. Šlajchrt, 68. Vlček, 72. J. Vrba,– 3., 19. Matějka.
Blšany: Brič, Zdichynec, Novák, Siegl ml., Kalanin, Vácha, Lácha, Krejčík, Pilař, Prückner, Matějka

FK Chmel Blšany | 27.10.2014 14:46 | 1342x přečteno