věk: 32
status: hostování ze Siadu Most
přišel: leden 2007
předchozí kluby: Slavia Praha, Admira/Slavoj, VJT Písek, Spolana Neratovice, Hradec Králové, Xaverov, Siad Most
další informace: Zkušený brankář, který si krátce zachytal první ligu na konci devadesátých let v Hradci Králové, jinak ale působil ve druhé lize. Do nejvyšší soutěže postoupil s Mostem v létě 2005, sezonu 2005/06 odchytal v Mostě. Na podzim roku 2006 s jeho výkony nebyl příliš spokojen trenér Sčasný, vedení přitáhlo do Mostu brankáře Vaniaka a Svoboda od té chvíle zůstal jen na lavičce. Proto ho Most uvolnil v zimě na půlroční hostování do Blšan. Zde se na jaře 2007 stal jedničkou.

JARO 2007:
16.kolo: Jakubčovice – Blšany (1:0) odchytal celých 90 minut, dostal 1 gól (vlastní)
17.kolo: Blšany – Vítkovice (1:1) odchytal celých 90 minut, dostal 1 gól z penalty
28.kolo: Blšany – Bystrc (2:0) odchytal celých 90 minut, vychytal nulu
29.kolo: Ústí n./L. – Blšany (0:1) na lavičce 30.kolo: Blšany – HFK Olomouc (5:0) na lavičce

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 19.4.2024 8:07:32