věk: 22
status: hostuje z FK Siad Most
přišel: únor 2007
předchozí kluby: Argentina, FK Siad Most
další informace: Argentinec Ezequiel byl v Blšanech na testech už v létě 2006, kdy zaujal mostecké vedení natolik, že si ho stáhlo do vlastního prvoligového A-týmu, zde ale Rosendo nenastupoval, celý podzim hrál pouze za divizní juniorku. Proto byl pro jaro 2007 poslán na hostování k nám do Blšan.

JARO 2007:
16.kolo: Jakubčovice – Blšany (1:0) nastoupil v základu, vystřídán v 76.minutě
17.kolo: Blšany – Vítkovice (1:1) odehrál celých 90 minut, jeho faul způsobil penaltu, dostal žlutou kartu
18.kolo: Třinec – Blšany (2:0) nastoupil v základu, vystřídán v 57.minutě
19.kolo: Blšany – Hlučín (1:0) nastoupil v základu, vystřídán ve 33.minutě
20.kolo: Blšany – Čáslav (2:1) začal na lavičce, nastoupil na druhý poločas, vstřelil 1 branku
21.kolo: Bohemians 1905 – Blšany (1:1) nastoupil v základu, vystřídán v 67.minutě
22.kolo: Blšany – Olomouc „B“ (2:1) nastoupil v základu, vystřídán v 75.min, dostal ŽK, vstřelil 1 branku
23.kolo: SFC Opava – Blšany (3:1) nastoupil v základu, vystřídán v 63.minutě
24.kolo: Blšany – Hradec Králové (0:0) nastoupil v základu, vystřídán v 83.minutě
25.kolo: Jihlava – Blšany (0:1) na lavičce
26.kolo: Blšany – Sokolov (0:0) odehrál celých 90 minut
27.kolo: Žižkov – Blšany (1:0) začal na lavičce, nastoupil v 66.minutě
28.kolo: Blšany – Bystrc (2:0) na lavičce
29.kolo: Ústí n./L. – Blšany (0:1) dovolená
30.kolo: Blšany – HFK Olomouc (5:0) dovolená

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 27.7.2024 12:43:56