Spouštíme nový web FK Chmel Blšany !

Ke dni 60.výročí založení fotbalového klubu v Blšanech, které připadá na 18.1., oficiálně zahajujeme provoz nového webu o klubu. Vznikl spojením autorů dosavadních stránek http://blsany.wz.cz a http://blsany.webpark.cz

Ačkoliv představujeme nový web nyní, jeho zkušební provoz trvá již asi týden, takže zde najdete i několik starších článků. Zároveň se zahájením provozu tohoto webu končí aktualizace dosavadních stránek. Vedle vzhledu a adresy webu se částečně mění i jeho obsah a to tím způsobem, aby zapadal do celkové struktury stránek. Ty mají proti předchozím např. jednotné formátování textu, jednotné barvy, apod. Jsou zkrátka profesionálnější a pro prvoligový klub důstojnější.

Naším cílem je podávat všem fanouškům Blšan aktuální informace o dění v našem klubu. Ačkoliv je naše stránka fanouškovská, budeme se zde snažit nabízet seriózní zprávy všeho druhu a aspoň částečně tak nahradit bohužel prakticky neaktualizované oficiální stránky klubu. Pokusíme se proto navázat kontakt i s lidmi přímo z klubu, abychom mohli poskytovat informace přímo od osob nejpovolanějších.

Nové stránky tedy právě čtete a pro lepší orientaci je zde popis aktuálních stránek:
Obrázek v horní polovině obrazovky (znak FK Chmelu Blšany, fotografie hráčů) slouží jednak pro okrasu, jednak jako odkaz na index (hlavní stranu). Pod tímto obrázkem je lišta s Novinkami. Novinka se zobrazuje vždy jen tak nejaktuálnější, starší si můžete prohlédnout pomocí odkazy „Více novinek“. Dále pod lištou je 5 odkazů (Diskusní fórum, Odkazy, Archiv, Vyhledávání, Napište nám). Poté je zde levé menu s pravidelně aktualizovanými odkazy : Kalendář sezony – zde jsou věci týkající se zápasů, Tabulka ligy, Soupiska – aktuálně se zanáší všechny přestupy, B tým – aktuální zápasy béčka a tabulka soutěže, Mládež – zápasy všech mládežnických celků Blšan, Klub a vedení – změny v pouze případech např. parametrů stadionu či ve vedení klubu, Historie klubu – odkazy na historii a legendy klubu s jejich přestupy. Pod Menu jsou Speciály, nyní Zimní příprava 2006 a Přestupy – zima 2006, další speciály budou jistě přibývat. Obecně Blšanům se věnujeme v neaktualizovaném odkazu Obec Blšany. Multimédia (fotografie atd.) budou přibývat do sekcí Fotoalbum a Download. Pro přehlednost jsou zde Témata(pod Multimédii), zde se řadí články podle svého druhu (Přestupy, Stadion, Gambrinus liga atd.) Na levo zcela dole jsou Nové komentáře a Nové příspěvky, podle těchto sekcí poznáte, kdo se naposledy účastnil diskuzí, napsal článek… Dolní lišta se věnuje Rss (novinky)

Věříme, že se vám, fanouškům Blšan, budou tyto stránky líbit a že se na ně budete pravidelně a rádi vracet. Dejte nám najevo svůj názor na vznik webu například v diskuzním fóru. Neváhejte také využít rubriky „Napište nám“. Těšíme se na vaše komentáře, náměty, či nabídky spolupráce…

Na závěr bychom jménem všech fanoušků klubu chtěli poděkovat Michalovi Veselému (weselow), který pro nás tyto stránky ochotně připravil a dále nám s nimi po technické stránce pomáhá. Věříme, že tato spolupráce přispěje k tomu, aby se tento web stal oblíbeným zdrojem informací pro všechny fanoušky Blšan!

Martin Štros a Blšanyk

autoři webu