Sestava se plní, ale opět prohra v samotném závěru

Utkání začalo kvůli administrativně se čtvrthodinovým zpožděním. Domácím chyběl trenér Němec, kterého zastoupil v obraně hrající Siegl st. V sestavě byl opět po letech Novák a také se vrátil Ferstel do obrany.

První poločas patřil jednoznačně hostů, kteří zatlačili Chmelaře na jejich polovinu. Už v 5. musel Matějka, který chytal se zraněným kotníkem řešit nebezpečnou situaci,po které následovala série tří rohů. Ve 13 nastřelili hosté břevno. Přesto, že mělo Štětí výraznou převahu, šance si nevypracovalo. Ty přišly v závěru poločasu. Ve 40. zblokoval Novák střelu Rejmana na roh. Dvě minuty před přestávkou se Rejman přeci jen trefil s přispěním jinak velmi dobře chytajícího Matějky, který za další minutu kryl další Rejmanovu střelu.

Blšany se mohou spolehnout na Prücknera. Ten také zařídil vyrovnání v 52. minutě. Ve stejnémčase zahrával hostující kapitán Stejskal trestný kop, který mířil do šibenice, ale Matějka jej stačilvytěsnit. V 65 spálil tutovku Rejman, když Matějka podběhl centr. Za minutu už ale branka padla.

Centr Rejmana vyrazil Matějka jen ke Stejskalovi a ten dal pohodlně na 1:2. V 80. minutě propálil ze 25m Krejčík vše, co mu stálo v cestě a jeho střela zapadla k tyči. Naděje vydržela jen pět minut.Situace jako přes kopírák při druhé brance Štětí. Tentokrát centroval Smejkal a zakončoval Belák.V poslední minutě včas vyběhl Matějka proti osamocenému Tichému. V dalším útoku šli tři hráči hostí na branku Blšan. Matějka si pomohl faulem a kopala se penalta. Tu Matějka zkušenému Stejskalovi kryl, stejně jako dorážku.

Blšany tak opět nešťastně prohrály, i když je nutno přiznat, že hosté byli jasně lepším týmem.

FK Chmel Blšany – SK Štětí 2:3 (0:1)

Branky: 52 Prückner, 80. Krejčík – 43. Rejman, 66. Stejskal, 85. Belák.

Rozhodčí: P. Černý, Čáka, Bretschneider, ŽK 3:1 40 diváků