Přípravka mezi svátky nezahálela

Zatímco profesionální fotbalisté z A-týmu se mezi Vánoci a Novým rokem patrně   o dovolené cpali vánočním cukrovím, malí kluci reprezentují Blšany se věnovali   fotbalu a svěřencům trenéra Josefa Hodiny a Radka Šímy se rozhodně dařilo.

Přípravka FK Chmel (hráči narození po roce 1998) se v období vánočních svátků zúčastnila dvou kvalitně obsazených turnajů a to v Chomutově a v Lounech, kde dosáhla výborných výsledků.

28. prosince 2006 se malým fotbalistům podařilo zvítězit na turnaji v Chomutově, kterého se zúčastnilo celkem 8 mužstev. Za celý turnaj ztratili kluci body pouze za remízu v úvodním zápase, jinak prošli celým turnajem suveréním způsobem, o čemž svědčí i to, že neobdrželi žádnou branku. Jako třešnička na dortu se klukům dostala odměna v podobě předávání poháru a medailí, kterého se zhostil bývalý blšanský hráč Patrik Gedeon.

29. prosince, tedy hned následující den ze kluci zúčastnili turnaje v Lounech. Tohoto turnaje se zúčastnila i mužstva složená ze starších hráčů, takže konečné 4. místo ze sedmi zúčastněných je rovněž úspěchem. Navíc o umístění na tomto místě rozhodovalo pouze skóre, i když ještě necelé 2 minuty před koncem blšaňáci vedli nad soupeřem z Bíliny a tento výsledek by jim zajišťoval medailové umístění.

Poslední výsledky přípravky a zejména viditelné zlepšování zápas od zápasu mohou být příslibem lepších příštích časů našeho blšanského fotbalu.

autor zprávy: Jarda (pajus19 (at) seznam.cz)

FK Chmel Blšany | 4.1.2007 22:33 | 652x přečteno