FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Pohled Trenéra Ličky: Infarktový závěr Chmeleři zvládli a otočili výsledek

Průběh zápasu byl určitě pro nezaujatého fanouška velice zajímavý. Padlo 7 gólů a člověk si připadal jako na houpačce.

První půle z naší strany byla spíš zahřívací a srovnávali jsme se těžko s úzkým hřištěm. To co nás provádí v posledních kolech se opět potvrdilo i ve Střekově. První střela soupeře na naši bránu ze 20.minuty,  znamenala vedení domácího mužstva, byť  Böhm se chvíli předtím objevil ve velice slibné šanci. Chvíli po vedoucí brance domácích Böhm orazítkoval břevno z přímého kopu. Ve 31.minutě domácí házeli dlouhý aut do vápna a ve skrumáži se nejlépe zorientoval domácí Řezníček a navýšil skóre na 2:0. V dalším průběhu první půle zápasu jsme nebyli dostatečně agresivní ve vápně soupeře, kdy centrované míče létaly na zadní tyč, ale výběr místa našich útočníků nebyl ideální a chyběla podpora jednoho ze středových hráčů ve vápně. Po centru Böhma si
 domácí hráč srazil míč do břevna a odražený míč jsme nedokázali dotlačit do sítě. Ve druhé půli jsme využili hned první šanci, kdy Böhm ve 49.minutě dorazil míč od Hrušky do prázdné brány. V 50.minutě měl opět šanci Bohm a vzápětí velice dobrou šanci měli k navýšení skóre i domácí. Od tohoto momentu se hrál fotbal nahoru dolů. V 53.minutě Hruška prošel středem hřiště a střelou z 20 metrů vyrovnal na 2:2. Naše radost netrvala dlouho, protože domácí využili přímý volný kop a šli v 58.minutě opět do vedení. V další velice slibné šanci se objevil Böhm, který si výborně naběhl na centr Vidličky a hlavou minul bránu. V infarktovém závěru nejdříve tři minuty před koncem Cipruš vyrovnal střelou na zadní tyč po narážečce se Zemanem a v 90.minutě opět střelou na zadní tyč Štochl otočil zápas v náš prospěch. Velká radost ze 3 bodů, ale i velice potěšující bylo, že kluci se snažili zlomit zápas ve svůj prospěch do posledního hvizdu rozhodčího.
Takto viděl utkání svých svěřenců trenér Blšan Marcel Lička.
Čelo tabulky je hodně vyrovnané. Za vedoucím Štětím jsou s dvoubodovým odstupem Modlany a Blšany. Proboštov na 4. místě má ještě o bod méně.

TJ Střekov – FK Chmel Blšany 3:4 (2:0)
Branky: 20. Novotný, 31. Řezníček, 58. Vošahlík – 49. Böhm, 53. Hruška, 87. Cipruš, 90. Štochl
Blšany: Jícha – Cipruš, Maršálek, Bořuta, Šimon ( 66. Žampa ) – Hruška ( 78. Štochl ), Vidlička, Zábrodský ( 66. Homola ) – Zeman (88. Zdichynec), Böhm, Vacek.

FK Chmel Blšany | 9.11.2015 12:31 | 1578x přečteno