Chmelaři inkasovali další debakl

Litoměřice nejsou pro Chmelaře příjemným městem. Už dvakrát zde inkasovali šest branek a stejně tomu bylo i tentokrát. Poslední dobou hodně slabé Blšany nebyly pro vedoucí celek tabulky vážným soupeřem, i když úvod zápasu se ještě držely.

V 16. zahrával domácí Grunert standardku. Za obranu Chmelařů si zaběhl Matěj Dolejška a hlavou trefil přesně. Pak se při několika dalších akcích převedl brankař Blšan Matějka. Hostům se podařilo ve 34. Šolarem z penalty srovnat, ale tento nadějný stav nevydržel dlouho. Už ve 38. šli domácí opět do vedení. Trestný kop zahrával J. Matějka a jeho bratr Matěj dal svou druhou branku. Pět minut před přestávkou si Matějku v brance vychutnal Tichý a upravil na poločasových 3:1.

Tichého střelecká chuť neopustila ani po přestávce a v 52. zužitkoval centr J. Dolejšky. Za pouhé čtyři minuty po chybě Matějky dával Hranička pátou branku Litoměřic. Domácí pak zahodili ještě řadu tutovek a výsledek tak pečetil v 74. minutě Šikl.

Blšany se po sérii porážek začaly hodně rychle propadat tabulkou a pokud se nezvednou, mohou mít ještě záchranářské starosti.Nyní se propadly na 8. místo, jen 3 body před 10. Louny.

FK Litoměřice – FK Chmel Blšany 6:1 (3:1)

Beranky: 16., 38. M. Dolejška, 40., 52. Tichý, 56. Hranička, 74. Šikl – 34. Šollar PK

ŽK 4:3,   ČK 0:1,    210 diváků.

FK Chmel Blšany | 12.5.2014 22:13 | 1051x přečteno