FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Zkušenost dominantou na hřišti (Doplněno)

Poprvé v novém složení se Blšany představily před domácími fanoušky a předvedly, že to není jen tahák na jejich slavná jména. Dres Blšan byl doplněn dalšími hráči a základní sestava byla od posledního zápasu na podzim celá změněna.

Začalo se v tradičnim čase, ale jak všichni víme už je na cestě změna. Domácí hráči od začátku zápasu převzali otěže zápasu a nepustili hosty k žádné kloudné šanci. První poločas byl ve znamení vzájemného oťukávání a mnohých nepřesností. Jen Blšany párkrát zahrozily před brankou hostujícího brankáře. V poslední minutě prvního poločasu zahrávaly Blšany dva trestné kopy, ale až po druhém z kterého vzešel nasledně centr do malého vápna padl gol. Toužimský brankář podběhl míč a Brodecký už měl snadnou úlohu když dával do prázdné branky. Následující poločas chmelaři kontrolovali hru až do 73. minuty, když si Vlček po levé straně obešel dva hráče a následným lobem zvýšil na 2:0 pro domácí. Minutu poté přišla pro hosty třetí a poslední rána. Kučera dostal míč do volného prostoru a mírně z pravé strany propálil brankaře. Nové tváře jasně přehráli zkušeností a špetkou drzostí tým Toužimi jasně 3:0 a fanoušek Blšan může být zase po dlouhé době spokojený.

Za tento report děkuji Petru Menzlovi

Fotografie od pana Tošnera :

http://picasaweb.google.com/…sanySKTouzim

FK Blšany – SK Toužim 3:0 (1:0)

Branky : 43.Brodecký, 73.Vlček, 74.Kučera

Sestava Blšan: Klíma – Jelínek(85.Hlávka).Brodecký,Horňák,Šmejkal – Kučera,Krejčík(83.Baloun),Svoboda,Houštecký- Siegel,Vlček (77.Lípa)

Sestava Toužími Lutzbauer – Mikula,Hejna,Novák,Kanát – Kalina,Nezval,Hejkal J.,Tichý – Borek(72.Sikora)Hotěk(84.Drabík)

ŽK : 27.Šmejkal

Rozhodčí : Ipser – Vaňkát, Suchánek

Střídání: v 77.minutě přišel Ondřej Lípa za Vlčka. V 83. minutě odešel Krejčík a nahradil ho Baloun a v 85. min. Lukáš Hlávka za Krejčíka.

FK Chmel Blšany | 29.3.2009 17:39 | 780x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 8:48:40