FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Ze Souše s vysokou porážkou

Fotbalisté Blšan nenavázali v Mostě na druhý poločas proti Přední Kopanině a zvítězit nedokázali v letošním divizním ročníku ani na sedmý pokus.

První poločas debaklu vůbec nenasvědčoval. V 9. minutě si domácí vytvořili první velkou šanci, ale Štípek napálil z blízkosti pouze Klímu. O dvě minuty později zbrzdil nadějnou akci Blšan ofsajd. Ve 13. minutě pálil z voleje Smrž, avšak Klíma jeho pokus zneškodnil. Po zblokované střele Štípka poté začal karetní mariáš – ve 22. minutě dostal žlutou Kalanin, minutu po něm Šmerda, ve 30. Horváth a v 31. Lancz. To už ale Souš vedla 1:0, protože ve 28. minutě dobře rozehranou standartní situaci efektně zpracoval Štípek a míč trefil do šibenice. Ve 32. minutě pálil Hanzlíček po rohu z první nad. Následovaly dvě žluté karty pro domácí hráče a konečně první blšanská střela na bránu – Kalaninově hlavičce ale chyběl důraz. Blšany však po celý poločas dokázaly dobře kombinovat a soupeři se vyrovnaly, špatná finální fáze ale vedla k neschopnosti vytvářet si šance. 

Druhý poločas začal špatně, po zbytečné ztrátě míče ve středu pole se z úhlu znovu trefil Štípek. V 50. minutě přišla největší šance Blšan – Dvořákova hlavička ale byla slabá a Unger v brance domácích ji chytil. V 61. minutě. dostal žlutou kartu Kryštof, chvíli poté se z voleje trefil po centru Schoř a tím de facto rozhodl. V 68. minutě totiž po druhé žluté odešel do sprch Šmerda, dvě minuty poté se totéž stalo Horváthovi. Herně poměrně přesvědčivé Blšany rezignovaly, v 73. minutě dostal žlutou kartu i Klíma, následně trefili domácí po rohu tyč. V 75. minutě pálil nad Kalanin, což byl poslední z mála momentů Blšan v zápase. 2 minuty po něm se ve středu hřiště zmocnil míče Leibl, prošel středem hřiště přes tři obránce a zvýšil na 4:0. V 84. minutě podklouzl Dvořák, ale domácí nebezpečný brejk do konce nedotáhli. Zato v 87. minutě hráči Souše potěšili svůj čtyřčlenný kotel – Schoř po pasu Štípka uzavřel střelou do prázdné branky účet na 5:0.

FK Baník Souš 5:0 FK Chmel Blšany (1:0)

branky: 28. Štípek, 47. Štípek, 64. Schoř, 77. Leibl, 87. Schoř

Souš: Unger – Hanzlíček /45. Ihracký/, Horák, Duran, Zícha, Linka, Leibl, Wagner /53. Hofman/, Štípek, Schoř, Smrž /63. Jung/

Blšany: Klíma – Šmerda, Kryštof /76. Kopecký/, Dvořák, Horváth, Savko, Klinka, Kalanin,

Razím /57. Matucha/, Lancz, Gruber

žluté karty: Hanzlíček, Leibl – Klíma, Kryštof, Kalanin, Šmerda, Horváth, Lancz 

červené karty: 68. Šmerda, 70. Horváth

450 diváků

FK Chmel Blšany | 25.9.2011 8:55 | 1135x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 9:23:07