FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Ze Sokolova si odvážíme těsnou porážku 0:1

   Zápas s Baníkem Sokolov bohužel dopadl podle očekávání. Sokolov nás brankou   v 82. minutě porazil a prodloužil tak svoji neporazitelnost na 6 zápasů.
Blšany přijely do „města uhlí“ Sokolova jako mírný outsider, čemuž napovídal průměrný kurz na naši výhru 3.60 , postavení v tabulce – domácí se nacházeli o 6 pater výše i sňůra Sokolova 5 zápasů bez porážky.
Za Sokolov již mohl nastoupit Salák, s 5 brankami nejlepší střelec týmu, naopak nám chyběl vykartovaný David Čonka, kterého v zíkladní sestavě nahradil Flaišman.

Domácí Sokolov byl od začátku aktivnější, hned v 5. minutě po autu a následném stříleném centru trefil Mlíka břevno Beláňovy branky. Hosté se okamžitě snažili zahrozit přenesením hry k šestnátce Sokolova, avšak domácí brankář Kubásek vše vyřešil.

O několik minut později prokličkoval Ditrich až k blšanskému pokutovému území, naštěstí však po zemi branku minul.
Taktita domácích byla jasná, dlouhými centry se snažili překonávat naši obranu, sokolovští střeli však mířili nepřesně.
V 17. minutě přišla další domácí šance, Dřížďal zahrával aut na Glose, který byl bezprostředně faulován. Z následného přímého kopu se Glos snažil překvapit Belaňe střelou k bližší tyči. Náš brankář však zasáhl bezchybně a míč podržel ve své náruči.
V 18. minutě obdržel blšanský obránce Zachariáš první žlutou kartu zápasu.
Následující minuty jasně patřily domácím, v 24. minutě střílel Mlika na hranici pokutového území k tyči, blšanský Belaň však vyrazil na roh. Po jeho zahrání došlo k závaru před bránou, naštěstí se nám však podařilo odkopnout.

Konečně první šance Blšan nastala v 30. minutě. Flaišman pronikl do šestnáctky až k brankové čáře, jeho centr Kubásek vyrazil jen k Benkovi, avšak s jeho střelou si domácí brankář poradil.
Ve 33. minutě si šel Belaň k rohovému praporku pro míč, tam ho však atakoval Ditrich, naštěstí se mu nepovedlo odcentrovat na hráče, kteří by stíleli do prázdné brány.
Ve 38. minutě obdržel Jamrich žlutou kartu, zřejmě za zdržování hry.
Do konce poločasu zahrával Šiml přímý kop, jeho centr do pokutového území však bezpečně odhlavičkoval domácí kapitán Němeček.

Do druhého poločasu nastoupily oba týmy beze změn.
Hned v úvodu druhého poločasu pronikl blšanský útočník Kožíšek z pravé strany do šestnáctky domácích, ale poslední klička se mu nepovedla a Mach odkopl do bezpečí.

Vzápětí pořadatel informoval o počtu diváků,celkem 1923 si jich koupilo lístek.

V 53. minutě pronikl domácí Glos do šestnáctky Blšan, naštěstí pro nás však byl předskočen jedním z obránců a míč doputoval až do zámezí.

V 55. minutě přišlo první střídání, odešel domácí Mlika, nahradil ho Šorfa. Útočník tedy vystřídal útočníka.

O tři minuty později zahrával nadvakrát rohový kop Glos, hosté naštěstí odpokávali až na druhou polovinu hřiště.

Nastává oboustraně nepřesná hra končící faulem, rozehrávaný přímý kop chytil domácí brankář. Ten odkopl až k hostujícímu brankáři Belaňovi. Z rychlého protiútoku centruje od rohového praporku Flaišman, jeho centr však krotí branká Kubáček.

V 66. minutě další střídání domácích, odešel Salák a nahradil ho bývalý blšanský útočník Boček. Domácí trenér Pulpit střídá již podruhé post za post.

O dvě minuty později centroval z hranice pokutového území domácích hostující Bogdanov, následnou hlavičku Flaišmana chytil robinzonádou Kubáček.

V 70. minutě viděl žlutou kartu za faul Benko. O několik okamžiků později přišlo první střídání Blšan, na hřiště vyběhl Psohlavec, odešel Štípek. Trenér Bičovský tedy posílil útok. V 74. minutě dostal další blšanský hráč žlutou kartu, tentokrát Šiml za zachycení za dres unikajicího Dřížďala.

V 75. minutě centroval Flaišman, jeho centr však na roh odvrátil domácí Němeček. Ten končí odkopem do autu, kterého se však rychle zmocnil domácí brankář.

V 82. minutě však přichází gol Sokolova. Přihrávku do pravé strany dostal Jaroslav Ditrich. Brankář Beláň vyběhnul moc brzo a prvně zmiňovaný dával křižnou přihrávku na Bočka. Ten míč nestihl, ale i přesto skončil těsně za zadní tyčí v brance hostí a Sokolov se tak ujal vedení 1:0. Ihned po vstřelení branky Ditricha postihla křeč a musel být střídán Slámou. Vzápětí střídaly i Blšany. Odešel Šiml, nahradil ho Ali Osumanu.

V 88. minutě však přišla šance domácích, Štorfovu střelu tečoval Boček, míč však naštěstí minul branku.

Rozhodčí nastavil 4 minuty. V 3. minutě nastavení ještě dostal Osamanu žlutou kartu za protesty.

Skoro celé nastavení však odehrál Sokolov s míčem na kopačkách, našim se nepodařilo soupeře obrat o míč a zatlačit je před pokutové území.

Poslední šanci nakonec měl Bogdanov, střílel z 16 metrů, jeho střelu však domácí brankář chytil a po jeho výkopu rozhodčí zápas ukončil.

FK Baník Sokolov – FK Chmel Blšany 1:0 (0:0)

Branky: Ditrich

Diváků: 1923

Žluté karty: Zachariáš, Jamrich, Benko, Šiml, Osamanu

Rozhodčí: Štěrba – Tulinger, Hrubeš

Sokolov: Kubásek – Němeček, Dřížďal, Hájovský, Mach – Bakeš, Glos, Ditrich (82. Sláma), Gába – Salák (66. Boček), Mlika (55. Šorfa)

Blšany: Belaň – Jamrich, Loos, Benko, Zachariáš – Flaišman, Šiml (84. Osamanu), Štípek (71. Psohlavec), Heinc – Kožíšek, Bogdanov

FK Chmel Blšany | 14.10.2006 12:31 | 831x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 1.10.2023 6:46:46