FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Zápas s Jihlavou skončil bez branek

  V dnešním přípravném utkání které se hrálo v Blšanech jsme přivítali Jihlavu.   PŘIDÁNY ODKAZY NA FOTOGRAFIE A VIDEO

Do dnešního utkání, které začalo v 11 hodin, nasadil trenér Bičovský mix talentovaných českých i zahraničních hráčů včele se Svobodou, Novotným a Pilařem. Nasazením Svobody do branky se ukázalo jako dobrým tahem, neboť zmiňovaný gólman měl velký podíl na konečném skóre. Utkání bylo do 30té minuty vyrovnané, pak si začala Jihlava vytvářet šance, nejprve Faldyna hledal jihlavského útočníka Svobodu, ale jeho útok náš golman odvrátil a o chvíli později si oba jihlavští hráči role vyměnili a blšanský brankář Svoboda zlikvidoval další gólovou šanci. Blšany se soustředily na dlouhé nákopy a rychlé brejky.

Druhá půle byla vyrovnanější, hrálo se ve svižném tempu a více se útočilo než bránilo. V 50. minutě šanci Blšan na poslední chvíli uhasil odkopem Cihlář. Z následného protiútoku se mohl radovat Rabušic, ovšem gólman Svoboda ho vychytal. Za pozornost stál v 60. minutě velmi nebezpečný průnik Malínka a v závěru utkání hlavička Šamánka po centru Cihláře, která mířila jen těsně vedle.

(ve spolupráci s www.fcvysocina.cz)

Blšany, 3.3..2007, sobota, 11:00

FK Chmel Blšany – FC Vysočina Jihlava 0:0 (0:0)

SESTAVY :
FK Chmel Blšany: Svoboda (46.Rada) – Loos (46.Süsser), Novotný, Zachariáš (46.Jamrich), Loos (46.Süsser) – Pilař (46.Šiml), Poláček (46.Jedinák), Krejčík, Andrei – Smejkal, Bogdanov (46.Kožíšek)

FC Vysočina Jihlava : Rzeszoto ? Gebreselassie, Kadlec, Šourek (46. Vít), Cihlář ? Veselý (72. Čermák), Vladyka (46. Gorol), Lovětínský (72. Ditrich), Malínek (80. Drga) ? Faldyna (80. Šamánek), Svoboda (46. Rabušic)

FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ: http://blsanky.ic.cz/…va/index.htm

VIDEOZÁZNAM Z POLOČASOVÉ PŘESTÁVKY (7Mb): http://blsanky.ic.cz/…/polocas.wmv

FK Chmel Blšany | 3.3.2007 15:02 | 606x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.9.2023 15:25:52