FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Žáci vstoupili do sezony v přeboru skvěle

  Čtyři zápasy – čtyři výhry. Jestli se někomu v Blšanech nyní daří, tak jsou to naši   žáci. Ti starší jsou na počátku sezony, v níž mají za jasný úkol vyhrát krajský přebor   a po jarním sestupu se tak vrátit zpět do divize. Začali výborně.

Ještě na jaře hrála žákovská družstva Blšan kvalitní divizi. Mladší žáci v ní zahráli skvěle, skončili na 4.místě. Bohužel však starší žáci skončili v tabulce předposlední a díky tomu celý žákovský fotbal musel sestoupit do krajského přeboru. Pro ambiciózní mládežnickou výchovu našeho klubu je to žalostně nízká soutěž, takže jednoznačným úkolem pro starší žáky na tuto sezonu je postup zpět. K tomu je třeba na konci sezony stanout na prvním místě v Ústeckém kraji.

Starší žáci se svého úkolu prozatím zhostili na jedničku! Po čtyřech kolech krajského přeboru mají na kontě nejen plný počet bodů, ale dokonce nedostali ani jediný gól! Celkové skóre je fantastických 19:0. Njevětší podíl na tom má hned první kolo, v němž Chmel doslova přejel Céčko Siadu Most – vyhrál na jeho hřišti 10:0 ! Poté ještě dali kluci „šestku“ Trnovanům. Po těchto slabých soupeřích na úvod čekala žáky těžší bitva s Roudnicí (vyhráli 2:0) a v Ústí nad Labem, kde naši zdolali místní Béčko těsně ale přece 1:0.

Nejlepšími střelci mužstva jsou sourozenci Viliam a Pavel Chromý. Oba dohromady dali celkem 12 branek – Viliam 8 a Pavel 4 góly. Snad jim střelecký prach ještě nedošel. Budou ho potřebovat v nejbližších dvou utkáních, která by mohla být klíčová – nejprve hostí Blšany doma Chomutov, pak jedou do Neštěmic. Oba soupeři jsou zatím na horních pozicích v tabulce a budou možná největšími soupeři v boji o postup.

Za mužstvo vedené trenérem Milanem Hauftem letos nastupují hráči Blšan z ročníku 1993. Jsou to:

Bešík Petr
Exner Pavel
Gombala Marián
Hon Michal
Chromý Pavel
Chromý Viliam
Kejř Pavel
Kukla Jan
Linc Petr
Matura Dominik
Novák Filip
Novák Jiří
Podroužek Josef
Sussmilch Jakub
Uherek Ondřej
Ulbrik Marek
Vacula David

Informace o mužstvu starších žáků našemu webu podává asistent trenéra Jiří Novák, za což mu děkujeme.

Hodně štěstí v těžkém boji o postup zpět do divize!

FK Chmel Blšany | 11.9.2007 4:25 | 848x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.5.2023 7:43:29