FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Z Kadaně výhra na penalty

Chmelaře čekal v sobotu nelehký duel s Kadaní, která potřebuje k naději na záchranu každý bod.

Začátek zápasu nás potkal v hlubokém spánku. Do 10.minuty měla Kadaň 3 šance ke skórování a kdyby byl stav 3:0 pro domácí tak by se možná zápas už jen dohrával. Naštěstí s přibývajícím časem jsme se rozehrávali a začali i domácí mužstvo zlobit.

Naše hra byla hlavně nepřesná uprostřed hřiště kde jsme měli spousty ztrát míčů. Naštěstí ve 28.minutě po velice pěkném centru Pilare Lukáš Prükner skóroval hlavou. Tento gól nás posadil na koně, protože během dalších 10 minut jsme měli tři další velké šance. Bohužel jsme toho nevyužili a ve 40.minutě soupeř srovnal z přímého kopu.

Druha půle se vyvíjela o poznaní lépe, kdy jsme hru kontrolovali a domácí spoléhali na rychlý brejk a individuální akce. Vytvořili jsme si dvě dobré příležitosti, ale nedokázali jsme míč dostat do sítě. V tomto zápase jsme měli spousty lehkých ztrát a výběr místa ofenzivních hráčů nebylo vždy ideální. Zápas, který nakonec skončil pro nás vítězstvím až po penaltách a připsali jsme si 2 dalši body do tabulky, hodnotím pozitivně. Nebyli jsme v úplné herní pohodě jako v předešlých zápasech a utkání jsme začali katastrofálně. Kluci to však zvládli mentálně a dokázali z těžkého zápasu vybojovat 2 body. Možná odehrát podobny zápas před měsícem tak ze hřiště odejdeme poraženi.“
Komentoval průběh utkání trenér Marcel Lička.
O vítězi rozhodla až 9 série pokutových kopů, kdy se za hosty trefil Houdek. Neproměnili Zeman s Vidličkou.
Branky: 40. Mikeš – 28. Prückner
Rozhodčí: Oborník, Sejkora, Trégr, ŽK 5:2, 120 diváků.
Blšany: Jícha – Vidlička, Houdek, Šimon, Pilař, Jelínek (46. Rajnoch), Zeman, Zdichynec (69. Šmíd), Žampa, Míča, Prückner.

FK Chmel Blšany | 1.6.2015 15:08 | 1142x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.11.2023 23:51:58