Z Jiřetína si přivážíme cenné body (Pohled trenéra)

Včera mužstvo FK Chmel Blšany zavítalo do Horního Jiřetína, kde narazilo na houževnatého soupeře, který rozhodně nechtěl dát body lacino.

img-7909

Utkání zhodnotil trenér Josef Němec takto:

Do začátku utkání jsme vstoupili výborně, 25 minut jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme vedli 2:0, ale následně došlo z naší strany k několika nepřesnostem,kdy se soupeř dostal do náznaku několika šancí a jednu z nich do poločasu proměnil a skóre do poločasu bylo tedy 2:1 pro Blšany.

Do druhého poločasu jsme chtěli nastoupit stejně aktivně jako do začátku utkání, ale bohužel se nám to nevydařilo a Jiřetín srovnal na 2:2.

Následně došlo k prvnímu střídáni, kdy ze hřiště odešel Siegl a nahradil ho Matucha a následně se Froněk posunul do útoku na hrot.

Střídání a změna systému přinesly ovoce v podobě dvou branek v sítí Jiřetína. Náhradníci kteří nastoupili byli pro hru přínosem. Jiřetín má velmi kvalitní a organizovaný tým.

Utkání nebylo jednoduché a body přivezené z Jiřetína jsou velmi cenné.

Dále by trenér chtěl pochválit všechny hráče, zápas ubojovali, soupeř kousal a nedal našim hráčům nic zadarmo a hráči k utkání přistoupili na plno a žádný souboj o míč nevypustili.

Trenér si této výhra cení daleko víc než výhry 10:1 nad Děčínem

Sokol Horní Jiřetín – FK Chmel Blšany 2:4 (1:2)

Branky: Šuber, Karlovec – Macek, Zahálka, Nový, Froněk

FK Chmel Blšany: Klíma, Zahálka, Novák, Kopas, Lancz, Klimeš, Froněk, Macek, Poláček (53. Hrechko), Nový (72. Haluška)(92.Redžič), Siegl (63.Matucha)

ŽK: 1:3 (Macek, Matucha)