FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Vyšlo v regionálním tisku

Vracíme se k utkání Blšany – Neštěmice

SVOBODNÝ HLAS

Blšany trochu překvapivě s výhrou

FK Chmel Blšany – FK Český Lev Neštěmice

Chmelaři zatím měli na svém kontě dvě prohry a pod reflektory na ně v pátečním podvečeru čekal nelehký soupeř. Přesto hráli aktivněji a předváděli mnohem lepší fotbal, než v Souši. Byli to ale hosté, kdo mohl otevřít skóre. V 6. minutě zachrańoval včasným vyběhnutím gólman Krabec před osamoceným Krokem. O čtyři minuty  později zaduněla dokonce tyč. Pak iniciativu převzali domácí, ale v zakončování byli hodně nepřesní, jako Kalanim, nebo Siegl ml. Branky se fandové dočkali ve 33. minutě. Rohový kop zahrával Pilař a jeho přetažený kop propadl k volnému Krejčíkovi, který jej uklidil do odkryté brány. Hodně aktivní byl na pravém křídle Novák, ale pozorná obrana Lvů ho většinou odzbrojila. Druhý poločas mnoho fotbalové krásy nepřinesl. Domácí měli prakticky jen jednu velkou šanci, když Siegl st. hlavou poslal míč těsně vedle levé tyče. Závěrečná desetiminutovka patřila hostím, kteří se nastěhovali před Krabcovu branku, ale vyrovnání se nedočkali.

Branka 33. Krejčík. Rozhodčí: Šefčík J. – Šefčík L., Mareš, ŽK 1:0. 120 diváků.

Blšany: Krabec, Novák, Müller, krejčík, Trojan ( 71. Němec ), Janák, Pilař ( 67. Dvořák ), Siegl ml., Siegl st., Kalanin ( 85. Matucha ).

Jaroslav Tošner

REGION PODBOŘANSKA

Chmelaři doma vyhráli

Chmel Blšany – ČL  Neštěmice 1:0 ( 1:0 )

Po dvou prohraných zápasech na cizích hřištích Chmelaři konečně zabodovali. Utkání skončilo jejich těsným vítězstvím, když se ve    36. minutě prosadil Radek Krejčík . Druhá polovina byla opět velmi vyrovnaná, plná osobních soubojů, vyložených šancí už nebylo mnoho. Hráči Neštěmic přesto vrhli všechny síly do snahy o vyrovnání, tlačili se dopředu, ale pozorně hrající fotbalisté Blšan už dokázali těsnou cennou výhru udržet a posunuli se na sedmé místo.

FK Chmel Blšany | 5.4.2011 18:33 | 880x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 8:13:57