FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

V zápasech Blšan se střelcům nedaří

Gól. To slovo nám moc neříká... V posledních šesti prvoligových zápasech dokázal Chmel vstřelit pouhý jeden gól. Na druhou stranu, počet obdržených branek je také velmi nízký- pouze třikrát museli brankáři Daněk a teď Buček lovit míč ze své sítě.

Blšanský útok opravdu nepatří mezi ty obávané. Zejména ne v poslední době, už 292 minut se žádný náš hráč ze vstřeleného gólu neradoval. Stačí připomenout výsledky šesti posledních zápasů: Slavia – Blšany 0:0, Blšany – Teplice 0:0, Blšany – Jablonec 1:0, Plzeň – Blšany 2:0, Blšany – Most 0:1 a nyní Blšany – Liberec 0:0. Tu jedinou a vítěznou branku proti Jablonci vstřelil Michal Polodna. Zápasy Chmelu tak bohužel nepatří mezi divácky příliš atraktivní. Průměrný počet gólů na zápas Blšan je v uvedeném období 0,66! Ligový průměr je přitom zhruba čtyřnásobný.

Je obdivuhodné, že jsme z jediného vstřeleného gólu v šesti zápasech dokázali vytěžit 6 bodů. Průměrně teď dáváme jen 0,17 gólu na zápas, ale dostáváme 0,5 branky, což je také hodně slušný průměr. Zásluhu na tom má excelentní obranná hra týmu podpořená výbornými výkony brankářů. Samozřejmě, je to i trochu náhoda, jak střelecká nemohoucnost, tak i betonová obrana, ale o způsobu naší hry to vypovídá dost.

Teď nás čeká domácí utkání s Mladou Boleslaví a nezbývá než doufat, že se konečně střelecká smůla prolomí. Zde už by totiž bezgólová remíza důvodem k radosti rozhodně nebyla. Útočníky na to máme, hned tři s ligovými parametry- Pešíra, Polodnu i Zehera. Zejména od Pešíra góly očekáváme hodně.

FK Chmel Blšany | 20.3.2006 8:52 | 532x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.9.2023 14:07:41