FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

V Praze se utkáme s přemožitelem Slavie

  Nedělní podvečer nabídne i pražským fanouškům možnost vidět v akci tým Blšan.   Domácím celkem bude v nadcházejícím zápase nováček z Čáslavi, který nemá   odpovídající hřiště, a tak hraje domácí zápasy na hřišti Xaverova v Horních   Počernicích.

Po remíze v Hlučíně budou mít i tentokrát hráči Chmelu za cíl především vybojovat remízu. Tím se mužstvo udrží s přehledem mimo sestupové vody. Čáslav má za sebou zatím jen tři zápasy, dva venku prohrála, naopak „doma“ na Xaverově porazila Hlučín 3:0. V tabulce je pod námi, což ale bude chtít určitě změnit. Nyní jsou hráči Čáslavi v laufu- ve středu přehráli v pohárovém zápase prvoligovou Slavii po divokém průběhu 4:3 a postoupili přes ní do třetího kola! Připomeňme, že v Poháru ČMFS už naše mužstvo dávno vypadlo, na konci července v Chomutově…

Čáslav je klub, který ještě v minulé sezoně hrál ČFL, vyhrál ji a z prvního místa postoupil do druhé ligy. V klubu působí hned dva bývalí hráči Blšan- jako hlavní trenér vede Čáslav bývalý útočník Luboš Zákostelský, který v Blšanech působil v letech 2000–2002. Stále aktivním hráčem je třicetiletý obránce Martin Pazdera, ten hrál v Blšanech čtyři roky (1999–2003) a nastoupil zde k více než šedesáti prvoligovým zápasům. Na oba si zřejmě fanoušci ještě pamatují.

Naše současné mužsto je připraveno na souboj s Čáslaví v téměř kompletní sestavě. Od minulého zápasu se podařilo vyléčit všechna zranění s výjimkou kotníku Martina Psohlavce. Tento střelec proto bude kouči Bičovskému jako jediný chybět.

Na zápas se chystají i fanoušci obou klubů. Čáslav pořádá ze svého města dotovaný zájezd na Xaverov (fandové platí pouze 60Kč, tj. cenu vstupenky). Nespí ale ani modrožlutí, byla vyhlášena mobilizace všech fanoušků Blšan z Prahy a okolí. Všichni, kteří chtějí na neutrální půdě svést souboj (pouze ve forma fandění) se fans Čáslavi, jsou zváni! Náš tým může využít toho, že Čáslav nebude na vlatním hřišti a také síly fanoušků by mohly být relativně vyrované, pokud na Xaverov dostatek chmelařů dorazí…

Utkání začíná na stadionu SC Xaverov od 17:00

FK Chmel Blšany | 2.9.2006 23:14 | 576x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 2.6.2023 18:24:59