FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

V pondělí už poklidný zápas v Ústí nad Labem

  V posledních dvou zápasech sezony 2006/07 hraje FK Chmel už „jen“ o umístění   v konečné tabulce. Nejlépe můžeme skončit až na 8.místě, nejhůře na 13., takže   ještě stále je o co hrát, i když druhá liga už je definitivně zachráněna.

Blšany čeká utkání v 29.kola II. ligy netradičně v pondělí od 17:30, což je jednotný čas tohoto kola přizpůsobený televiznímu přenosu.

Zápas s Ústím nad Labem je soubojem týmů ze stejného kraje, které k sobě mají relativně blízko nejen geograficky, ale i v tabulce. Blšanům patří 11.pozice, Ústí je osmé a má o 5 bodů více. Pokud bychom na severu dokázali vyhrát, reálně bychom v posledním kole mohli Ústí přeskočit v tabulce. Hlavně je soupeři co vracet, Ústečtí si na konci podzimu z Blšan odvezli výhru 2:0, tehdy to bylo vyvrcholení našeho bídného podzimu, který už je ale zapomenut. Přicházející zápas bude už zřejmě poklidným utkáním, protože u obou týmů už je o sezoně v základu jasno. Obě mužstva mají společné i to, že spolupracují s prvoligovým klubem (Ústí s Teplicemi) a také to, že už ohlásila změnu trenéra před novou sezonou.

Blšany míří do Ústí ve velmi osabeném sestavě, což už ale teď není takový problém. Stále trvá karetní trest Bogdanova, nově je v diciplinárním trestu i Pilař a Jamrich. Vzhledem k tomu, že v zápase už o tolik nepůjde, přímo se nabízí možnost dát šanci hráčům, kteří jí během sezony nedostali, zejména mladším. Do jaké míry k tomu bude závěr sezony využit, záleží na trenéru Bičovském a dalších odpovědných osobách. Nechme se překvapit.

Web soupeře: www.fkusti.cz

FK Chmel Blšany | 9.6.2007 23:14 | 648x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.9.2023 14:21:02