FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

V neděli v Blšanech sehrajeme poslední zápas podzimu

   Nepovedená podzimní část sezony 2007/2008 skončí nadcházejícím domácím   utkáním se Spartakem Sezimovo ústí. Na závěr nás čeká náročný soupeř a bude   složité vylepšit dosavadní hubený bodový zisk.

Do černa zbarvený obraz podzimu už nebude zachráněn, ani kdybychom Sezimovu Ústí dali „desítku“ a sami neinkasovali. Ale to se jistě ani nestane. Do Blšan totiž přijede poměrně ambiciózní a rozhodně silné mužstvo. Tým sídlící v obci hned vedle známějšího Tábora je totiž pátý v tabulce a to má ještě zápas k dobru, v tabulce pravdy se dělí o třetí místo s Vlašimí. Především je ale Sezimovo Ústí v oslnivé formě- už čtyřikrát za sebou vyhrálo! To Blšany z posledních čtyř zápasů uhrály jen jednu remízu a padly třikrát. Kdo je favoritem, není třeba nijak dlouze rozebírat.

Sezimovo Ústí sice nemá nijak oslňující fotbalovou minulost, ale už spoustu let jde fotbalově nahoru. Loni hrálo ještě divizi a nepostoupilo z ní – koupilo si však místo v ČFL od Prachatic, kterým přepustilo místo v divizi. Na nováčka ale Spartak rozhodně nevypadá, hraje velmi dobře a na jaře možná bude atakovat boj o postup do druhé ligy. Ostatně, v útoku mají na soupisce duo Vlček-Zelenka. Naštěstí pro nás, jsou to pouze jmenovci známých prvoligových hráčů, byť oba hrající na stejném postu jako ligisté – tedy v útoku. V minulém zápase stejně ani jeden z nich nenastoupil.

Zato jméno Jindřicha Dejmala coby trenéra Sezimova Ústí je skutečné. Tento trenér působil už v první lize a i na tomto poli jsou na tom hosté papírově o dost lépe. Navíc k zápasu s Blšany přistupují velmi zodpovědně. Na cestu se vydají už během soboty a přespí v blšanském hotelu.

Blšany se představí v sestavě blížící se tomu nejlepšímu, co máme. Stále přetrvávají zranění několika hráčů, ale už je to lepší než dosud během podzimu. Nemáme nikoho vykartovaného. Je však otázka, do jaké míry je toto na pro výkon našeho týmu rozhodující. V posledním zápasu podzimu opět můžeme maximálně překvapit a třeba využít případného byť podvědomého podcenění ze strany soupeře. Jak už jsme si ostatně zvykli.

Kdo ještě neztratil s mužstvem trpělivost, může ho přijít podpořit přímo na stadion Blšan, v neděli od 10:30. Tedy v tradičním čase, doufejme, že ne s tradičním výsledkem…

FK Chmel Blšany | 16.11.2007 0:41 | 663x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 5.6.2023 19:17:53