FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

V Kryrech se zadařilo !

Zdenko Frťala, trenér B-týmu Jaromír Hykl ani tento víkend nelenil a opět se vydal na fotbal. A protože ligový A-tým hrál až v Jihlavě, šel se tentokrát podívat na zápas B-týmu Blšan, který hostil Baník Sokolov. Jeho poznámky nabízíme zde.

Včera začalo fotbalové jaro i pro naše ?Béčko?. Na hřiště do Kryr přijelo mužstvo Sokolova, které je v tabulce o dvě místa a o dva body před námi. Diváci se už na první zápas těšili a tak jich přišlo poměrně dost. Odhaduji více než stovka. V sestavě Blšan se objevili někteří hráči ze soupisky áčka. Loos, Kacafírek, Krejčík, Klasna, Süsser. Rozhlas asi nefunguje a tak sestavy hlásí z ?posedu? nad střídačkami starosta Kryr megafonem. Není mu moc rozumět, je to trošku zvláštní pohled. Počasí je podzimní, sluníčka se asi nedočkáme.Je sotva vidět na rozhlednu. První poločas je Sokolov lepší. Bartoše v naší brance několikrát zachránilo břevno a tyč a hráči Sokolova spálili docela gólové šance. Určitě je teď mrzí to, že je nedokázali zúročit. Süsser je opora obrany, dobrý výkon odvádí i Plánička. Klasna se snaží, Loos bojuje. Kacafírek se asi šetří a Krejčík je podprůměrný! Poločas končí a jsme rádi, že jsme nedostali branku.

Druhý poločas začíná moc špatně, únik po pravé straně, zásek, nahrávka před bránu a ?Bartes? v brance Blšan je bezmocný. Střela zblízka a 0 : 1. Tak to je sprcha. Doufám, že nedopadneme jako v Blšanech na lize a že si snad ten gól zakřičíme alespoň tady v Kryrech. Naštěstí Sokolov přestává hrát. Že by chtěli udržet výsledek celý poločas? Blšany toho využívají a rázem jsou pány na hřišti a diktují tempo hry. Tlačí se před bránu. Pravděpodobně rozhodující moment proběhne v 70. minutě. Hráč hostí dostal druhou žlutou a jde do kabin. Tlak domácích narůstá. Krejčík s Kacafírkem už nejsou na hřišti. V 53. minutě je střídají Beránek a Bednář. Loos teď hraje útočného halva a dobře! Blíží se konec a pořád prohráváme. Začíná pršet a terén pěkně klouže. Konečně přicházejí chvíle chmelařů. 79. minuta Ríša Zelinka za vápnem dalekonosná střela nad brankáře ? 1 : 1 ! A to ještě není konec ! Přichází minuta 86. a Loos ? podle mne nejlepší hráč na hřišti ? prostřeluje brankáře podruhé. Blšany vedou 2 : 1 a radost je veliká. Loosík sundavá drez, valná hromada a po skončení radostných oslav přichází žlutá karta. Trošku zbytečná!

Do konce se už nic nestalo. Jenom přestalo pršet ! První domácí utkání se povedlo, tři body jsou doma a stěhujeme se v tabulce před našeho dnešního soupeře. Jen tak dál! Go ,go Blšany!

Jaromír Hykl, fanoušek z Vroutku

FK Chmel Blšany | 26.3.2006 14:09 | 563x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 1.10.2023 6:41:57