FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

V Čelákovicích mladší dorost spíš potrénoval

  Drtivé vítězství 7:0 si připsali mladší „A“ dorosteci ve svém sobotním zápase. Na   jaře jsou stále k nezastavení a to přesto, že někteří mladší dorostenci už začali   nastupovat za starší dorost. Nabízíme tradiční hodnocení trenéra Koutenského…   + FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU STARŠÍHO DOROSTU

Čelákovice jsou sice sotva průměrným divizním týmem, ale na domácím hřišti body často sbírají. Na podzim navíc v Blšanech hodně zlobily, byť je Chmel porazil 2:1.

Hráči měli za úkol hrát hned od začátku velmi aktivně a nátlakově, což zcela splnili. Už ve druhé minutě si Bůžek naběhl na pěkný centr Tonky a otevřel skóre – Chmel vedl 1:0. V 9.minutě vymyslel akci Ráměš, našel Smékala a ten mířil nad. Domácí se snažili o brejky především přes náš střed obrany, který nepracoval zcela spolehlivě. Dvakrát se soupeř dostal do šance, ale svou zbrklostí z toho nic nevytěžil. Naopak Blšany hrály hlavně po pravé straně přes Kunického, Tonku a Reisera. V 15.minutě pak měl šanci Bůžek po akci Rámeše. Levá strana hrála slabší fotbal se ztrátami míčů, domácí toho však příliš nedokázali využít.

Jestliže v první třetině zápasu domácí kousali, zbylé dvě třetiny už hrálo jen jedno mužstvo, tedy FK Chmel Blšany. Ve 32.minutě zvýšil na 2:0 Bůžek po centru Smékala, od té chvíle už neměly Čelákovice šanci. Ještě do poločasu upravil na 3:0 Reiser, po spolupráci s Rámešem. O přestávce měl trenér jisté výhrady ke hře středu obrany a levé strany, tedy asi pěti hráčům, bylo nabádáno k pokračování soustředěného výkonu s cílem nedostat branku.

Ve druhé půli už Blšany na hřišti více méně trénovaly. Rozdíl v kvalitě byl znát, naši hráči měli chuť do hry a vytvářeli si mnoho šancí padaly i góly. Ve 42.min. přišly dvě šance po sobě Hankócyho a Bůžka, ve 43.min. samostatná akce a šance Reisera a vzápětí po centru Tonky vstřelil na 0:4 branku Kunický, nezvykle nohou. Ve 47.min. další šance Tonky po centru Smékala. Poté došlo ke střídání a na změnu systému na 4–4-2, což vůbec nenarušilo naší aktivní hru. Ve 57.min. obrovská šance Smékala z malého vápna – míč poslal nad branku. Poté semohl prosadit Bůžek, následně Rámeš.

Domácí se skoro nedostali na blšanskou polovinu hřiště, o šancích nemohla být řeč. Mezi 68.-74.min. jsme dokončili střelecký koncert brankami Bůžka na 0:5 (hattrick) po přihrávce Dobeše, aby si o chvíli později oba hráči svou roli vyměnili. Na konečných 7:0 z pohledu Blšan upravil Rámeš po centru Tonky z pravé strany. Na posledních pět minut zbyla krásná individuální akce Tonky a spojnice Hankócyho po střele z levé strany. Hráči dohráli zápas s chutí a splnili poločasový úkol – nedostat branku což se podařilo již třetí zápas po sobě!

Mladší dorostenci na jaře marně hledají sobě rovného, je evidentní, že by potřebovali nyní lepší soutěž pro rozvoj svých schopností. Dočkají se už od léta, kdy budeme s největší pravděpodobnosí zásluhou staršího dorostu postupovat do České ligy. Divize je Blšanům opravdu malá.

Zpracováno na základě podkladů trenéra Koutenského

SK Union Čekákovice – FK Chmel Blšany 0:7 (0:3)

hráno 21.4.2007 na trávě

SESTAVA BLŠANY: (+známky)

Krejčí – 6
Kunický – 6 ; Ščislák – 5 ; Hynek – 6 ; Podroužek – 6
Smékal – 7
Tonka – 6 ; Tatár – 5
(41.Hankócy – 5)
Bůžek – 7 ; Reiser – 6
(50.Dobeš – 5)
Rámeš – 7

Známka udává kvalitu výkonu (1– nejhorší… 10– nejlepší)

BONUS- fotografie

Ještě před mladším dorostem hrál v Čelákovicích dorost starší (vyhrál 1:0, informace již v souhrnu víkendu). Na utkání dorazil i jeden z fanoušků Blšan, na našem webu známý po přezdívkou fkblsan a poslal nám pár fotografií. Zde si je můžete prohlédnout.FK Chmel Blšany | 23.4.2007 15:13 | 710x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 1.10.2023 7:22:50