FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

V Blšanech fotbal již nikoho neláká?

V Blšanech fotbal již nikoho neláká. Nebýt fanoušků soupeřů, zela by místa pro diváky prázdnotou. Hrstku příznivců Souše doplnila skupinka Žateckých, kteří si přijeli okouknout svého dalšího domácího soupeře, ale k vidění toho moc nebylo. Kapitánskou pásku si vzal místo Siegla David Volf.

Souš začala náporem, ale dlouho se nemohla prosadit. Ve 21. jako první ohrozil branku Chmelařů Tancoš, ale jeho trestný kop Kopecký vyhlavičkoval z brankové čáry. Po půlhodině hry se hosté přece jen dočkali, když za Stehnova záda poslal míč hlavou Leibl po centru Popelky. Za minutu bylo ale překvapivě srovnáno, když se to povedlo z protiútoku také hlavou Milnerovi, který si naskočil na centr u zadní tyče. Pět minut před přestávkou pálil ještě Leibl mimo.

Po přestávce se Blšany prakticky jen bránily. Už v 50. zachraňoval Stehno u pravé tyče. V 67. Si na centr do šestnáctky Blšan vyskočil nejvýše Horák a zvýšil na 1:2. Z protiútoku se do šance dostal Kopecký, ale jeho hlavička šla nad. Dvacet minut před koncem padla třetí branka. To do běhu dostal ideální přehrávku Vodička a nedal Stehnovi šanci.. Utkání se již dohrálo bez větší aktivity na obou stranách.

 Fotky od Jardy Tošnera jsou v galerii.

Za článek Jardovi děkuji.

 

Blšany – Souš 1:3 (1:1)

Branky: 32.Milner – 31.Leibl, 67. Horák, 70. Vodička

Rozhodčí: Krupák, Teuber, Vaňkát ŽK 3–3 40 diváků

Blšany: Stehno, Milner, Kopecký, Redřič (87.Valenta), Horváth, Klimeš, Siegl, Volf, Kopecký (65. Matura), Lancz, Schuma.

FK Chmel Blšany | 23.4.2012 14:56 | 1193x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.5.2023 9:59:37