FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Utkání s minimem šancí rozhodla zkušenost

Aktualizováno o fotky!

 

V duelu sousedů v tabulce již o nic nešlo. Na obou stranách chybělo několik hráčů základní sestavy. Domácím Jamrych s Břečkou, hostům Stracený, Singl ml. a Němec.

Průběh utkání odpovídal jeho důležitosti. Louny se sice chtěli důstojně rozloučit s premiérovou sezónou v KP, závěr soutěže je nezastihl v nejlepší pohodě.

 

Blšany měli mírnou herní převahu a většinu času míč na svých kopačkách, ale ani oni nebyli pro domácí branku příliš nebezpeční. První šanci měl v 18. Matucha, ale nedokázal prostřelit Číže. O něco blíže byl ke vstřelení branky ve 39.domácí Trup, ale jeho střela ze střední vzdálenosti šla jen těsně nad Klímovu branku. To bylo za první poločas vše.

Chmelaři svou trpělivou hrou motali domácí obraně hlavu. V 50. vybojoval ve středu pole míč Pilař, pohotově uvolnil Nováka, ten zatáhl míč k vápnu a odcentroval před branku, kam si naběhl Trojan. Jeho hlavičku ale pozorný Číž vyrazil. O tři minuty později sebral Číž míč Kalaninovy dřív, než se pokusil zakončit. Na druhé straně v 56. mířil Trup hlavou vedle a z protiútoku Pilařova křížná střela  šla těsně vedle tyče. Za pouhou minutu zahrozil opět Trup, jehož střelu z úhlu vytěsnil Klíma nad břevno. Běžela 72. minuta, když se zbavil Krejčíka domácí Lesniak, šel sám na Klímu, ale jeho střela šla jen do tyče. Odražený míč neměl kdo poslat do sítě a obrana Blšan si s ním již poradila. To byla poslední šance domácích. Přišlo tak ke slovu přísloví – nedáš dostaneš! Nejdříve v 74. trefil Matucha jen Číže, který proti němu včas vyběhl, ale o minutu později si Pilař poradil s obránci i Čížem a vstřelil jedinou branku utkání. Pak už se utkání dohrálo v poklidu bez výraznější akce na obou stranách.

FK Louny – FK Chmel Blšany 0:1 (0:0)

Branka: 75.Pilař

Rozhodčí: Zvonač, Prágl, Roháč     ŽK: 2 3    250 diváků

Louny: Číž, Hranička, V.Suchý, Podroužek, Baňka (71.Semenec), J.Suchý, Střelec (57.Kyncl), Lesniak, Trup, Lazarik, Stanislav.

Blšany: Klíma,  Novák, Matucha, Krejčík, Lancz, Kalanin, Trojan, Pilař, Zinhasovič, Siegl st.Gruber.

Za článek děkuji Jardovi tošnerovi!

 

Fotografie z utkání od Jardy Tošnera : https://picasaweb.google.com/…lsany0100126 

FK Chmel Blšany | 12.6.2011 21:59 | 957x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 8:38:11