FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Uplynulý víkend přinesl mládeži střídavé výsledky

  Obligátní porážka B-týmu Libočan, povinná výhra staršího dorostu a naopak   překvapivá porážka mladšího. Pokračování skvělé formy mladších žáků kontrastující   s trvajícím trápením starších žáků a starší přípravky. To vše přinesl víkend na   přelomu září a října.

Střekov – BLŠANY ?B? 4:0 (-:-) (krajský přebor)

Blšanská rezerva z Libočan navázala na své dosavadní výkony, kdy podobný debakl je zcela standarním výsledkem. Průměrně letos Béčko obdrží čtyři branky na zápas- z úvodních 10 utkání má skóre 12:41, získalo 2 body a logicky je poslední v tabulce. Na 15.Proboštov ztrácí 2 body, na první nesetupovou příčku pak je ztráta 4 body. To je sice ještě přijatelné, ale vše nasvědčuje tomu, že se bude ztráta dál spíš prohlubovat. K záchraně by pomohlo jen silné posílení týmu během zimní pauzy.

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?A? – Sokolov 4:0 (-:-) (divize)

Blšanský dorost zvládl roli favorita a posunul se už na druhé místo tabulky divize. V soutěži se oddělila trojice nejsilněších týmů, který si to zřejmě ve zbytku sezony rozdá o postup do České ligy. Ústí nad Labem, Blšany a Děčín mají po 18 bodech a dělí je jen skóre. Nikdo další už se zřejmě do postupové hry nezapojí, protože čtvrté Kladno „B“ postoupit nemůže a pátá Roudnice už ztrácí 7 bodů…

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?A" – Sokolov 1:5 (0:2) (divize)

Překvapivá výrazná, ale naprosto zasloužená porážka Chmelu uvrhla naše mužstvo na průměrné 6.místo s 13 body. Naštěstí o případném postupu do ČFL rozhodují jen starší dorostenci.

Litvínov – BLŠANY STARŠÍ DOROST ?B? 2:2 (krajský přebor)

Zatím bez komentáře

Litvínov – BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?B? 0:1 (krajský přebor)

Zatím bez komentáře

BLŠANY STARŠÍ ŽÁCI – Junior Praha 0:4 (divize B st. žáků)

Výsledky starší žáků v poslední době nejsou dobré a poté, co v týdnu podleli FŠ Most, prohráli i doma s pražským Juniorem a klesli už na 10.pozici s 8 body. Zdá, že spíš než o postup budou hrát v sezoně o záchranu.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI – Junior Praha 1:0 (divize B ml. žáků)

Silný ročník 1994 v blšanské kopané pokračuje ve skvělých výsledcích v divizi žáků. I když byla výhra nad Juniorem jen těsná, posunula žatstvo už na třetí příčku tabulky s 18 body! Vede pražský Meteor, jenž má ale jen o bodík více.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI „B“ – Klášterec 8:2 (okresní přebor ml. žáků)

Zatím bez komentáře

BLŠANY STARŠÍ PŘÍPRAVKA – Louny 4:8 (krajský přebor)

Neoficiální výsledek – bez záruky

BLŠANY MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – Louny 5:0 (krajský přebor)

Neoficiální výsledek – bez záruky

FK Chmel Blšany | 1.10.2006 18:46 | 656x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 2.6.2023 17:45:08