FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Úderná dvojice Chmelařů úřadovala.

Do Blšan přijel přemožitel Loun z minulého kola a Chmelaři se dokonale pomstili.

Vzhledem k postavení obou týmů v tabulce, oba měli 41 bodů, se očekával vyrovnaný souboj, což se od začátku také potvrdilo.

Krátce po zahájení kopali hosté trestný kop, který zahrával Paseka a brankař Matějka měl co dělat, aby míč zastavil u levé tyče. V 9. se kolem obránce protáhl domácí Poborský, ale tísněn trefil jen brankaře Česala.

Další šanci měl neštěmický Klier, jehož střelu bez přípravy mířící do viglu vytáhl Matějka na roh. Šance přicházely na střídačku a tak měli slovo domácí. Ve 24. se uvolnil Nový, který našel před brankou volného L. Prücknera a ten poslal Chmelaře do vedení. Řada byla hostech a ti jí využili ve 28. minutě. Domácí obrana včetně gólmana zazmatkovala a toho využil Martínek k vyrovnání.Za osm minut si úspěšná dvojice domácích souhru zopakovala, ale Nového centr poslal Prückner těsně vedle. Neprosadil se ani Paseka ve 41. jehož střelu brankař Blšan kryl  a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu.


Po změně stran zaveleli domácí k útoku. Zatlačili soupeře na jeho polovinu a jeho obrana začala chybovat. V 59. zatáhl Zahálka míč do vápna, udržel jej a navíc našel nabíhajícího Šolara, který překonal Česala.

Další šanci měl na druhé straně Krok, ale Matějka odvrátil na roh. V 73 se pokusil Poborský, který unikl po křídle přehodit Česala, ale brankaře Neštěmic nepřekonal. Za tři minuty trefil hostující Paseka z trestného kopu tyč. Na řadě byli na šance domácí a byli úspěšní. Nejdříve v 77. Nový z malého vápna přestřelil, v 88. ale prošel otevřenou obranou Farář, přihrál Prücknerovi a ten dal do odkryté brány na 3:1. Blšany se tak posunuly na 5 místo v tabulce, ale nyní je čeká zápas na hřišti vedoucí Krupky.

FK Chmel Blšany – FK Český lev Neštěmice 3:1 (1:1)
Branky: 24., 88. Prückner, 59. Šolar – 28. Martínek
Rozhodčí: Holub, Moder, Ipser    ŽK 1:0   30 diváků
Blšany: Matějka – Lancz, Ferstel, Siegl, Zahálka – Nový, Farář, Krejčík, Poborský (75. Kalanin) – Šolar, Prückner.

FK Chmel Blšany | 26.5.2014 17:04 | 829x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 2.6.2023 17:48:04