FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Třetí prohra v řadě

   Straší dorost pokračuje v přípravě na ligovou sezonu a dál sbírá neúspěch za   neúspěchem. Trenéra Kolmana čeká s kluky těžká práce.

Bude to už lepší? To je otázka lidí v Blšanech, kteří se zabývají starším A dorostem. Ten opět prohrál v přípravném utkání, tentokrát s A dorostem Teplic, který bude hrát v nadcházející sezóně extraligu staršího dorostu. Je to už třetí prohraný zápas. Z těchto zápasů má skoré 2:13 a to je dost špatná bilance. Tým má úzký kádr a nenastoupili hráči, kteří jdou hrát v neděli za A muže na 1. kolo poháru ČMFS. Přesto se tým musí vzchopit, aby obstál v České lize dorostu.

První poločas, jako v předchozích zápasech, byl docela slušný, i když nebyly k vidění gólové šance. Bylo to tahání se o balón ve středu hřiště a spousta nepřesností na obou stranách. Přesto se párkrát domácí dostali do vápna, ale nic z toho nevytěžili. Blšanům chybí důraz v soubojích a pohyb. Na to domácí dost dopláceli a ztráceli míče ve středu hřiště. Tím nahrávali soupeři, který z toho ale nedokázal nic vytěžit a také doplácel na nepřesnost. Protože nebyla vidět ani kvalita soupeře, tak první poločas skončil bezbrankovou remízou 0:0.

Do druhé půle soupeř vystřídal půlku základní sestavy a poslal na trávník nové síly. Blšany udělaly jen pár změn dle svých možností. Do 60. minuty utkání domácí stíhali, byli aktivní a dostávali se i do šancí, ale i na druhé straně byla vidět snaha změnit stav utkání. Přesto první šanci ke změně stavu utkání měly Blšany. Když se do vápna dostal Rámeš a byl faulován ? nařízen pokutový kop, ke kterému se postavil Meisner, ale bohužel minul bránu a tak stav byl stále 0:0. V zápětí se po špatném bránění ve středu zálohy domácích dostali do šance hosté a Teplice se tak dostali po kolmé přihrávce do vápna kde skórovali a psal se stav 0:1.

V zápětí se dostali do šance Blšany. Po krásné přihrávce od Petra Vence na Rámeše, ale ten nezamířil přesně. Chvíli na to se opět domácí dostali do šance, kdy po kombinaci z pravé strany s přenesením hry na pravou stranu, kde se dostal k míči Petr Venc a přízemní střelou skóroval od tyče do brány na 1:1. O minutu později se dostali do šance hosté a zas to bylo vedení Teplic 1:2. Od 15. minuty druhého poločasu zase nastal útlum jako v předešlých zápasech. Jak podle trenéra Kolmana, druhá půle je o vůli a ta domácím chyběla a chybí. Domácí zas propadali úplně ve všem a hosté tak Blšany nepustili k míči a tím byla obrana na tak zvaném >> kolotoči<< . Teplice tak nasypali domácím po hrubých chybách ještě tři góly a psal se stav 1:5.

Karel BREJCHA, brankář staršího A-dorostu

FK Chmel Blšany | 31.7.2007 12:54 | 692x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 7:52:57