FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Tak jak to bude dál s blšanským fotbalem?

  Blšanské fanoušky už několik měsíců trápí, co bude s mužským fotbalem dále.   Nezbývá mi nic jiného, než o tomto napsat článek. I když bohužel jeho hlavním   zdrojem jsou jen spekulace, protože autor těchto řádek není spojen s vedení FK    Chmel Blšany.

Takže nejprve fakta. Byla podána přihláška Blšan do příštího ročníku divize.

Nic jiného totiž ani nezbývalo. Prodat právo na divizi se muselo nejpozději do konce března, což se nestihlo. Tím pádem Blšanůn nezbylo nic jiného, než podat přihlášku jako FK Chmel Blšany. S jakým úmyslem, je však věc druhá.

To pro fanoušky znamená aspoň jednu doboru zprávu – skoro jistě se od sprna objeví jméno FK Chmel Blšany v divizi. To je jednoznačné.

Je ale možné a pravděpodobné, že jméno bude to jediné, co Blšanům zůstane.

Podle mých nepodložených informací se totiž chystá osud někdejšího B-týmu Blšan. Před dvěma lety se B-tým jakoby nezrušil, ale ve skutečnosti přešel pod správu tehdejších Libočan. Zůstalo vlastně jen jméno.

Tento model se nejspíš naplní i nyní. Právo na divizi bylo podle mých informací, které a to zdůrazňuji NEMÁM POTVRZENÉ od relevantních osob, již prodáno jinému klubu. Hovoří se o Kadani, upozorňuji, že je to skutečně bez záruky!

Co by to znamenalo? V příští sezoně by existoval v divizi tým FK CHMEL BLŠANY, ale hrál by své zápasy v Kadani, nastupovali by za něj hráči Kadaně a vedlo by ho vedení Kadaně. Jméno Blšany je nutné zachovat, protože ČMFS neumožňuje přejmenování během sezony.

Je snad i možné, že by Blšany zůstaly tak, jak jsou, pokud však můžu věřit příběhům ze zákulisí, tak v klubu není kapitál na příští sezonu a akcionáři klubu již nemají o pokračování fotbalu v Blšanech zájem.

Vyzýváme všechny fanoušky Blšan, aby přišli na poslední zápas dne 22.6.2008 Možná to bude na dlouhou dobu, jestli ne navždy, poslední zápas Blšan na vyšší fotbalové úrovni. Pojďme se všichni s naším milovaným klubem rozloučit a tím mu poděkovat za radost, kterou nám po roky poskytoval.

FK Chmel Blšany | 10.6.2008 13:46 | 922x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 8:33:49