FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Starší dorost zvládl zápas roku, je krůček od postupu

  V přímém boji o první a tedy postupové místo dokázal starší dorost zdolat Ústí nad   Labem! Navíc uspěl i mladší dorost a také přeborové rezervy. Nedařilo se B-týmu   mužů, ani přípravkám, které prohrály. Žáci konečně zabrali a vyhráli.   AKTUALIZOVÁNO

Sokol Brozany – BLŠANY MUŽI ?B? 3:0 (1:0) (krajský přebor)

Blšanská rezerva nepřekvapila a na půdě vedoucího týmu přeboru jasně prohrála. První branka padla krátce po úvodním hvizdu, zbylé dva góly pak až na konci zápasu v nastaveném čase. Tým tak v tabulce zůstává poslední se 13 body. Předposlední Střekov má 16 bodů, nad ním se nacházející Domoušice rovněž. Nejbliží utkání hraje Béčko v Chomutově.

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?A? – FK Ústí nad Labem 3:1 (2:1) (divize)

Starší dorost udělal možná rozhodující krok k postupu do České ligy! V zápase roku zdolal svého rivala 3:1 a zvýšil náskok na prvním místě tabulky na 5 bodů! Ve zbylých 10 kolech mu stačí tento náskok jen udržovat a v červnu se bude radovat. Podrobný popis zápasu nabízí kapitán Rudolf Hofmann:

V utkání jara jsme dokázali porazit Ústí nad Labem, které bylo prozatím jediným mužstvem, které nás dokázalo obrat o všechny mistrovské body.

Pro nás bylo překvapení, že hosté přijeli již dvě hodiny před výkopem!!! Ovšem i my jsme měli jedno překvápko! K utkání nastoupila posila z A – týmu, Andrei DA SILVA, který minulý víkend rozhodl utkání proti Hlučínu. Na začátku utkání jsme na soupeře vlétli a měli mírný tlak korunovaný první brankou Trupa. Ústí v prvních 15 minutách nestačilo vzdorovat. Jediné, na co se zmohlo, bylo to, že během jediné minuty došlo ke zranění našich 2 hráčů (Hofmann a Zápotocký). Zatímco já jsem se po otřesu a naražených zádech vrátil, Jirka Zápotocký to odnesl 5 stehy a deseti dny povinného volna.

Utkání bylo z obou stran nervózní. Bylo znát, že se hrálo o postup. Nutno přiznat, že náš tým měl o něco navrch, což korunoval po krásném centru Vávry druhou brankou opět Trup. Bohužel těsně před poločasem jsme inkasovali z přímého kopu, který si srazil do sítě právě DA SILVA.

Druhý poločas pokračoval v duchu toho prvního. Opět jsme dokázali soupeře dostat pod tlak, ale branku jsme tentokrát nevsítili. Nervozita a nepřesnosti se střídali na kopačkách obou týmů. Soupeře jsme pustili do jedné šance, kterou nevyužil. Naopak my jsme se do otevřené ústecké obrany dostávali více a více. Po krásné samostatné akci ukázal své přednosti Da Silva, jenž připravil gólovou přihrávku pro Lesniaka, který skóroval do prázdné branky. Bylo rozhodnuto!!! Zbytek utkání jsme v klidu dohráli a po závěrečném hvizdu jsme se mohli radovat z výhry 3:1.

Opět bych rád poděkoval hráčům a celému vedení za skvěle odvedenou práci a všem přítomným fanouškům, který se zde sešlo zhruba 150.

Snad nejhlasitěji povzbuzoval domácí borce, zejména kapitána Rudu Hofmanna, jeho vlastní fanklub, který přijel téměř v plném složení. Sportovními pokřiky nabádali celé mužstvo k lepším výkonům a hnali je za vítězstvím. Dokonce se objevily i transparenty za brankou.

Sestava: Brejcha – Vávra, Vlk, Řehák, Hudec – Süsser, Kyncl, Hofmann – Da Silva (86. Mašek), Trup, Zápotocký (10.Lesniak)(90. Kuhn)

Branky: 13. Trup, 40. Trup, 85. Lesniak

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?A" – FK Ústí nad Labem 4:0 (-:-) (divize)

Svěřenci trenéra Koutenského šokovali, kdy si vyšlápli na první tým tabulky! Velkému favoritovi zasadili potupnou porážku. Ústí prohrálo v Blšanech teprve druhý zápas z celé sezony. Naši hráči si v tabulce přesto nepolepšili a dál jsou na 6.místě. Nicméně ukazují, že snad budou schopni hrát příští rok i Českou ligu, do níž s největší pravděpodobností dorost postoupí. Viz v samostatném článku vydaném ve středu 10.dubna.

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?B? – Rumburk 2:1 (krajský přebor)

Starší dorost se konečně chytil. V souboji průměrných týmů přeboru těsně zvítězil a posunul se na 8.místo, na němž vystřídal právě Rumburk.

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?B? – Rumburk 9:0 (krajský přebor)

Mladíci ze severu Čech do Blšan jeli úplně zbytečně. Ke hře se skoro nedostali a odjeli s takovým nákladem, že kontumační porážka by pro ně byla výhodnější. Tým je v tabulce šestý.

BLŠANY STARŠÍ ŽÁCI – AC Sparta Praha „B“ 3:2 (divize)

Starší žáci už byli skoro namočení v sestupových vodách, ale naštěstí zabrali v pravý čas proti velmi silnému soupeři, který je třetí v tabulce. Předvedli dobrý výkon a mohli vyhrát i o více, než jeden gól. Naši hráči se posunuli na 9.místo a mohou zase klidněji dýchat.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI – AC Sparta Praha „B“ 2:2 (divize)

Po remíze s lídrem tabulky zůstavají mladší žáci na pěkném čtvrtém místě divize.

Jirkov – BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI „B“ 2:3 (okresní přebor)

zatím neoficiální výsledek

BLŠANY STARŠÍ PŘÍPRAVKA – Roudnice 1:2 (krajský přebor)

Kluci se nachází na 5.místě tabulky.

BLŠANY MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – Roudnice 0:5 (krajský přebor)

Po debaklu spadli naši nejmenší na 6.místo

FK Chmel Blšany | 11.4.2007 19:31 | 655x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.5.2023 10:26:45