FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Starší dorost splnil úkol, mladší naopak propadl

  Divizní dorost „A“ si o víkendu poradil s Juniorem Praha a dál je v čele tabulky.   Mladší však se stejným soupeřem utrpěl výraznou porážku. V derby se nedařilo   přeborovým B-dorostům, nepřivezly ani bod z Loun. „B“ muži prohráli a jsou   předposlední, moc neuspěli ani žáci, naopak přípravky vítězně zakončily podzim.

Kadaň – BLŠANY ?B? 4:1 (3:0) (krajský přebor)

B-tým se sice v tabulce v poslední době zvednul, ale zároveň se na něho nahrnuly problémy. Ústecký krajský fotbalový svaz si všiml, že v utkání Neštěmice – Blšany (0:0) nastoupili za naše Béčko neoprávněně tři hráči ze soupisky A-týmu. Klub za tento prohřešek dostal pokutu 5000Kč, podmíněné tresty dostal kapitán, vedoucí i trenér mužstva a navíc se bude rozhodovat, zda se utkání nebude kontumovat ve prospěch Neštěmic. Rozhodnutí padne v úterý 30.10.
O tomto víkendu už se ale Béčku znovu nedařilo. V Kadaně na místní Tatran nestačilo, rozhodnuto bylo už p opoločase. Libočanské mužstvo označené jako Blšany „B“ je nyní předposlední s 9 body. Horší už je jen Proboštov, má 8 bodů.

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?A? – Junior Praha 3:1 (-:-) (divize)

Tato výhra se dala očekávat a naši fotbalisté se díky ní dále drží na 1.místě tabulky. Bohužel, dařilo se i našim dvoum největším soupeřům z čela tabulky, ovšem klopýtnutí postihlo černého koně soutěže, Roudnici (prohrála v Karlových Varech). Po 11 kolech vybojoval Chmel Blšany 30 bodů, Ústí nad Labem 28 bodů a Děčín 27 bodů. Velká šance se svěřencům trenéra Kolmana naskýtá pro příští kolo, protože je čeká doma tým Karlových Varů, zatímco Ústí hraje v Roudnici a to pro ně bude velmi těžký zápas. Pokud naši vyhrají a Ústí ztrátí aspoň dva body, otevře se pro naše maldíky již skutečně slibná cesta za postupem do České ligy.

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?A" – Junior Praha 0:3 (-:-) (divize)

Mladšímu dorostu se daří stále méně a tato poměrně těžká porážka slabší formu potvrzuje. V tabulce mají po 11 zápasech 17 bodů a klesají do prostředních pater. Za týden je navíc čekají silné a ve skvělé formě hrající Karlovy Vary, které vyhrály posledních šest zápasů a jsou v tabulce už třetí.

Louny – BLŠANY STARŠÍ DOROST ?B? 3:1 (krajský přebor)

Na překvapivou výhru z minulého kola bohužel tentokrát rezervní dorost nenavázal a porážka v nedalekých Lounech ho uvrhla do dolní poloviny tabulky. Po 12 kolech má 16 bodů. Podzimní sezonu zakončí za týden domácím zápasem s Dubím.

Louny – BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?B? 2:0 (krajský přebor)

V posledních kolech se mladšímu dorostu „B“ přestalo dařit, ale i tak zůstává v hromní polovině tabulce díky slušné bilanci 21 bodů po 12 zápasech.

BLŠANY STARŠÍ ŽÁCI – SK Kladno „B“ 0:0 (divize B st. žáků)

Zápas se sousedem v tabulce dokázali našui hráči jen zremizovat. V tabulce divize jsou na 11.místě ze 14 účastníků a udržují se s 12 body s mírným odstupem od pásma sestupu.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI – SK Kladno „B“ 1:3 (divize B ml. žáků)

Poněkud překvapivá porážka způsobila, že už ročník 1994 klesl na 5.místo, před třemi týdny byl ještě druhý.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI „B“ – Kovářská 15:0 (okresní přebor ml. žáků)

Fascinující výhra, v této věkové kategorii se ovšem občas vyskytuje.

BLŠANY STARŠÍ PŘÍPRAVKA – Siad Most 5:3 (krajský přebor)

Pro přípravku to byl poslední zápas podzimu. V jeho průběhu sice nijak nezářila, ale závěrečný zápas se jí vydařil. Přezimuje na 6.místě ve dvanáctičlenné tabulce, která je předeším ve svém středu velmi vyrovnaná.

BLŠANY MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – Siad Most 1:0 (krajský přebor)

Také mladší přípravka podzimní derniéru zvládla, ale zatím neví, na jaké pozici bude přezimovat. Nyní jí patří 4.místo, ale patrně klesne na páté, protože Teplice ještě mají k dobru domácí zápas se slabším Rumburkem.

FK Chmel Blšany | 30.10.2006 0:00 | 675x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 25.9.2023 18:30:37